Decléor Aromessence Lavandula Iris

omladzujúca nočná starostlivosť s esenciálnymi olejmi

Decléor Aromessence Lavandula Iris omladzujúca nočná starostlivosť s esenciálnymi olejmi
Decléor Aromessence Lavandula Iris omladzujúca nočná starostlivosť s esenciálnymi olejmi
Decléor Aromessence Lavandula Iris omladzujúca nočná starostlivosť s esenciálnymi olejmi
Novinka
15 ml
30,90

Kód: DEC0937 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
utorok 20. 11. 2018
Osobný odber
utorok 20. 11. 2018
Decléor Aromessence Lavandula Iris
15 ml | 30,90

Popis kozmetiky Decléor Aromessence Lavandula Iris

O pleť je potrebné sa starať aj večer. Nočná starostlivosť Decléor Aromessence Lavandula Iris ošetruje pleť počas spánku a dodáva jej všetko potrebné.

Vlastnosti:

  • spevňuje kontúry tváre
  • redukuje vrásky a predchádza ich vzniku
  • redukuje nedokonalosti pleti
  • omladzuje pleť a dodáva jej energiu

Použitie:
Aplikujte na tvár, krk aj dekolt. Používajte pravidelne každý večer.

Vlastnosti

Konzistencia
balzám
Podľa problému pleti
vrásky a linky
Typ pleti
pre všetky typy pleti
Vek
vrásky

O značke Decléor

Príbeh značky Decléor sa začal písať v roku 1974, keď odvážny a zanietený tím pozostávajúci z lekára, učiteľa shiatsu, aromoterapeuta, fyzioterapeuta a odborníka na kozmetiku priviedol do oblasti starostlivosti o telo a krásu holistický prístup, vášeň a energiu.

Pôvodný názov značky, Cleor, odkazuje na zlatý kľúč (Clé en Or) odomykajúci chrám krásy. Jej zakladatelia uviedli na kozmetický trh neobvyklý prístup založený na harmonickom zjednotení vedomostí zo svojich rôznych odborov a na stopercentne čistých a prírodných produktoch bez farbív a konzervačných látok. Ich ultraaktívne séra čoskoro vystrelili značku medzi hviezdy kozmetických produktov.

Dnes je luxusná francúzska značka Decléor Paris najväčšou svetovou kozmetickou značkou v oblasti aromaterapie. Ženy z celého sveta, každého veku a kultúrneho zázemia si zamilovali túto značku vyznávajúcu holistický prístup ku kráse a prírodné ingrediencie.

Decléor pomáha dosiahnuť harmóniu so sebou samým a prostredím pomocou kombinácie vedeckých poznatkov energie rastlín s hlbokým porozumením vitálnych energií tela. Ponúka unikátny systém starostlivosti o krásu založený na dôsledne vybraných a skombinovaných prírodných ingredienciách v exkluzívnych aktívnych a nezvyčajne účinných zmesiach, ktoré z každodennej starostlivosti o pleť robia zmysly povznášajúci zážitok.

Pohľad na krásu značky Decléor je neoddeliteľný od jej prístupu k celému svetu, ktorý kladie dôraz na rovnováhu a rozkvet prirodzených a prírodných kvalít.