Decléor Global Envelopmentspevňujúca maska na telo

Decléor Global Envelopment spevňujúca maska na telo
Decléor Global Envelopment spevňujúca maska na telo
500 ml

Kód: DEC0810 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Len pre profesionálne použitie

  • Popis produktu
  • O značke
  • Recenzie

Popis produktu Decléor Global Envelopment
Vlastnosti

Telová maska Decléor Global Envelopment ozvláštni vašu každodennú rutinu v starostlivosti o telo.

Vlastnosti:

  • intenzívne spevňuje a tonizuje pokožku
  • regeneruje a zvláčňuje pokožku
  • má liftingový efekt a pomáha tak ľahko tvarovať postavu
  • robí kožu zamatovo jemnú na dotyk

Použitie:
Postupujte podľa návodu na obale.

Vlastnosti

Aktívne látky
bambucké maslo
Typ pokožky
pre všetky typy pokožky

O značke Decléor

Príbeh značky Decléor sa začal písať v roku 1974, keď odvážny a zanietený tím pozostávajúci z lekára, učiteľa shiatsu, aromoterapeuta, fyzioterapeuta a odborníka na kozmetiku priviedol do oblasti starostlivosti o telo a krásu holistický prístup, vášeň a energiu.

Pôvodný názov značky, Cleor, odkazuje na zlatý kľúč (Clé en Or) odomykajúci chrám krásy. Jej zakladatelia uviedli na kozmetický trh neobvyklý prístup založený na harmonickom zjednotení vedomostí zo svojich rôznych odborov a na stopercentne čistých a prírodných produktoch bez farbív a konzervačných látok. Ich ultraaktívne séra čoskoro vystrelili značku medzi hviezdy kozmetických produktov.

Dnes je luxusná francúzska značka Decléor Paris najväčšou svetovou kozmetickou značkou v oblasti aromaterapie. Ženy z celého sveta, každého veku a kultúrneho zázemia si zamilovali túto značku vyznávajúcu holistický prístup ku kráse a prírodné ingrediencie.

Decléor pomáha dosiahnuť harmóniu so sebou samým a prostredím pomocou kombinácie vedeckých poznatkov energie rastlín s hlbokým porozumením vitálnych energií tela. Ponúka unikátny systém starostlivosti o krásu založený na dôsledne vybraných a skombinovaných prírodných ingredienciách v exkluzívnych aktívnych a nezvyčajne účinných zmesiach, ktoré z každodennej starostlivosti o pleť robia zmysly povznášajúci zážitok.

Pohľad na krásu značky Decléor je neoddeliteľný od jej prístupu k celému svetu, ktorý kladie dôraz na rovnováhu a rozkvet prirodzených a prírodných kvalít.  

Recenzie Decléor Global Envelopment