Decléor Hydra Floral White Petal

CC krém SPF 50

Decléor Hydra Floral White Petal CC krém SPF 50
Decléor Hydra Floral White Petal CC krém SPF 50
Decléor Hydra Floral White Petal CC krém SPF 50
40 ml
24,00

Kód: DEC0934 | Viac než 5 ks na sklade
ks
Zásielkovňa
už zajtra štvrtok 24. 1. 2019
Osobný odber
už zajtra štvrtok 24. 1. 2019
Decléor Hydra Floral White Petal
40 ml | 24,00

Popis kozmetiky Decléor Hydra Floral White Petal

CC krém Decléor Hydra Floral White Petal dodáva pleti potrebnú hydratáciu, kryje jej drobné nedokonalosti a koriguje farebné nezrovnalosti.

Vlastnosti:

  • poskytuje ochranu pred slnečným žiarením
  • zjednocuje farebný tón pleti
  • upokojuje a osviežuje
  • rozjasňuje pleť
  • poskytuje výživu a hĺbkovú hydratáciu

Použitie:
CC krém naneste na čistú pleť. Rovnomerne rozotrite od stredu tváre smerom von.

Vlastnosti

Podľa problému pleti
hydratácia, rozjasnenie a vitalita
Typ pleti
dehydratovaná, unavená
Vek
pre všetky vekové skupiny

O značke Decléor

Príbeh značky Decléor sa začal písať v roku 1974, keď odvážny a zanietený tím pozostávajúci z lekára, učiteľa shiatsu, aromoterapeuta, fyzioterapeuta a odborníka na kozmetiku priviedol do oblasti starostlivosti o telo a krásu holistický prístup, vášeň a energiu.

Pôvodný názov značky, Cleor, odkazuje na zlatý kľúč (Clé en Or) odomykajúci chrám krásy. Jej zakladatelia uviedli na kozmetický trh neobvyklý prístup založený na harmonickom zjednotení vedomostí zo svojich rôznych odborov a na stopercentne čistých a prírodných produktoch bez farbív a konzervačných látok. Ich ultraaktívne séra čoskoro vystrelili značku medzi hviezdy kozmetických produktov.

Dnes je luxusná francúzska značka Decléor Paris najväčšou svetovou kozmetickou značkou v oblasti aromaterapie. Ženy z celého sveta, každého veku a kultúrneho zázemia si zamilovali túto značku vyznávajúcu holistický prístup ku kráse a prírodné ingrediencie.

Decléor pomáha dosiahnuť harmóniu so sebou samým a prostredím pomocou kombinácie vedeckých poznatkov energie rastlín s hlbokým porozumením vitálnych energií tela. Ponúka unikátny systém starostlivosti o krásu založený na dôsledne vybraných a skombinovaných prírodných ingredienciách v exkluzívnych aktívnych a nezvyčajne účinných zmesiach, ktoré z každodennej starostlivosti o pleť robia zmysly povznášajúci zážitok.

Pohľad na krásu značky Decléor je neoddeliteľný od jej prístupu k celému svetu, ktorý kladie dôraz na rovnováhu a rozkvet prirodzených a prírodných kvalít.