Decléor Infinite Liftdarčeková sada V. (pre citlivú pleť)

Decléor Infinite Lift darčeková sada V. (pre citlivú pleť)
Decléor Infinite Lift darčeková sada V. (pre citlivú pleť)
Doprava zadarmo
Výpredaj
darčeková sada V. (pre citlivú pleť)
60,25

Kód: DEC01319 | Na sklade

Lavende Fine ľahký denný krém 50 ml + Prune omladzujúci očný krém 15 ml + Lavende Fine energizujúci sprchový gél 50 ml + Lavandula Iris výživné olejové sérum 5 ml

1
Darček pre vás
Využite dopravu zadarmo na všetky objednávky.
Kuriérom GLS
pondelok 7. 12. 2020
Osobný odber
už zajtra piatok 4. 12. 2020

Popis produktu Decléor Infinite Lift
Vlastnosti

Všetko pre krásne vyzerajúcu pleť v jednom balení. Kozmetická sada Decléor Infinite Lift urobí radosť vám alebo ako darček poteší vašich blízkych.

Obsah sady:

 • Lavende Fine ľahký denný krém 50 ml
 • Prune omladzujúci očný krém 15 ml
 • Lavende Fine energizujúci sprchový gél 50 ml
 • Lavandula Iris výživné olejové sérum 5 ml

Vlastnosti:

 • obsahuje miniverzie produktov
 • krásne zabalené/darčekové balenie
 • na redukciu vrások
 • poteší všetky ženy
 • ideálny na cesty

Vlastnosti

Konzistencia
krém
Typ pleti
citlivá
Typ pokožky
citlivá
Účinok
výživa
Typ sady
darčeková sada
Ochrana pred slnkom
bez SPF
Kedy používať
na deň

O značke Decléor

Príbeh značky Decléor sa začal písať v roku 1974, keď odvážny a zanietený tím pozostávajúci z lekára, učiteľa shiatsu, aromoterapeuta, fyzioterapeuta a odborníka na kozmetiku priviedol do oblasti starostlivosti o telo a krásu holistický prístup, vášeň a energiu.

Pôvodný názov značky, Cleor, odkazuje na zlatý kľúč (Clé en Or) odomykajúci chrám krásy. Jej zakladatelia uviedli na kozmetický trh neobvyklý prístup založený na harmonickom zjednotení vedomostí zo svojich rôznych odborov a na stopercentne čistých a prírodných produktoch bez farbív a konzervačných látok. Ich ultraaktívne séra čoskoro vystrelili značku medzi hviezdy kozmetických produktov.

Dnes je luxusná francúzska značka Decléor Paris najväčšou svetovou kozmetickou značkou v oblasti aromaterapie. Ženy z celého sveta, každého veku a kultúrneho zázemia si zamilovali túto značku vyznávajúcu holistický prístup ku kráse a prírodné ingrediencie.

Decléor pomáha dosiahnuť harmóniu so sebou samým a prostredím pomocou kombinácie vedeckých poznatkov energie rastlín s hlbokým porozumením vitálnych energií tela. Ponúka unikátny systém starostlivosti o krásu založený na dôsledne vybraných a skombinovaných prírodných ingredienciách v exkluzívnych aktívnych a nezvyčajne účinných zmesiach, ktoré z každodennej starostlivosti o pleť robia zmysly povznášajúci zážitok.

Pohľad na krásu značky Decléor je neoddeliteľný od jej prístupu k celému svetu, ktorý kladie dôraz na rovnováhu a rozkvet prirodzených a prírodných kvalít.  

Recenzie Decléor Infinite Lift