Decléor Mandarine Verte Aromassencedetoxikačný esenciálny olej pre rozjasnenie pleti

Decléor Mandarine Verte Aromassence detoxikačný esenciálny olej pre rozjasnenie pleti
Decléor Mandarine Verte Aromassence detoxikačný esenciálny olej pre rozjasnenie pleti
15 ml

Kód: VZR12050 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Popis produktu Decléor Mandarine Verte Aromassence
Vlastnosti

Pleťový olej Decléor Mandarine Verte Aromassence predstavuje skvelú starostlivosť pre vašu tvár aj telo.

Vlastnosti:

  • regeneruje a hydratuje
  • hĺbkovo vyživuje
  • zanecháva pleť zamatovo hebkú
  • účinne hydratuje a zjemňuje

Použitie:
Malé množstvo oleja vmasírujte do čistej pleti a nechajte vstrebať.

Vlastnosti

Typ pleti
suchá
Typ oleja
zmesi olejov
Účinok
detoxikácia, rozjasnenie
Kedy používať
na deň

O značke Decléor

Príbeh značky Decléor sa začal písať v roku 1974, keď odvážny a zanietený tím pozostávajúci z lekára, učiteľa shiatsu, aromoterapeuta, fyzioterapeuta a odborníka na kozmetiku priviedol do oblasti starostlivosti o telo a krásu holistický prístup, vášeň a energiu.

Pôvodný názov značky, Cleor, odkazuje na zlatý kľúč (Clé en Or) odomykajúci chrám krásy. Jej zakladatelia uviedli na kozmetický trh neobvyklý prístup založený na harmonickom zjednotení vedomostí zo svojich rôznych odborov a na stopercentne čistých a prírodných produktoch bez farbív a konzervačných látok. Ich ultraaktívne séra čoskoro vystrelili značku medzi hviezdy kozmetických produktov.

Dnes je luxusná francúzska značka Decléor Paris najväčšou svetovou kozmetickou značkou v oblasti aromaterapie. Ženy z celého sveta, každého veku a kultúrneho zázemia si zamilovali túto značku vyznávajúcu holistický prístup ku kráse a prírodné ingrediencie.

Decléor pomáha dosiahnuť harmóniu so sebou samým a prostredím pomocou kombinácie vedeckých poznatkov energie rastlín s hlbokým porozumením vitálnych energií tela. Ponúka unikátny systém starostlivosti o krásu založený na dôsledne vybraných a skombinovaných prírodných ingredienciách v exkluzívnych aktívnych a nezvyčajne účinných zmesiach, ktoré z každodennej starostlivosti o pleť robia zmysly povznášajúci zážitok.

Pohľad na krásu značky Decléor je neoddeliteľný od jej prístupu k celému svetu, ktorý kladie dôraz na rovnováhu a rozkvet prirodzených a prírodných kvalít.  

Recenzie Decléor Mandarine Verte Aromassence