Decléor Prolagène Lift

darčeková sada Jingle Lift & Firm

Decléor Prolagène Lift darčeková sada Jingle Lift & Firm
Decléor Prolagène Lift darčeková sada Jingle Lift & Firm

Kód: DEC01101 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Prolagène Lift vyhladzujúci a spevňujúci denný krém 50 ml + Prolagène Lift expresná liftingová maska 15 ml + Prolagène Lift vyhladzujúci a spevňujúci očný krém 15 ml + Aromessence Lavandula Iris olejové sérum 5 ml

Decléor Prolagène Lift

Vlastnosti

Kedy používať
na deň
Konzistencia
krém
Ochrana pred slnkom
bez SPF
Typ oleja
zmesi olejov
Typ pleti
pre všetky typy pleti
Typ sady
darčeková sada
Účinok
hydratácia, lifting a spevnenie, proti starnutiu, rozjasnenie
Vek
vrásky

O značke Decléor

Príbeh značky Decléor sa začal písať v roku 1974, keď odvážny a zanietený tím pozostávajúci z lekára, učiteľa shiatsu, aromoterapeuta, fyzioterapeuta a odborníka na kozmetiku priviedol do oblasti starostlivosti o telo a krásu holistický prístup, vášeň a energiu.

Pôvodný názov značky, Cleor, odkazuje na zlatý kľúč (Clé en Or) odomykajúci chrám krásy. Jej zakladatelia uviedli na kozmetický trh neobvyklý prístup založený na harmonickom zjednotení vedomostí zo svojich rôznych odborov a na stopercentne čistých a prírodných produktoch bez farbív a konzervačných látok. Ich ultraaktívne séra čoskoro vystrelili značku medzi hviezdy kozmetických produktov.

Dnes je luxusná francúzska značka Decléor Paris najväčšou svetovou kozmetickou značkou v oblasti aromaterapie. Ženy z celého sveta, každého veku a kultúrneho zázemia si zamilovali túto značku vyznávajúcu holistický prístup ku kráse a prírodné ingrediencie.

Decléor pomáha dosiahnuť harmóniu so sebou samým a prostredím pomocou kombinácie vedeckých poznatkov energie rastlín s hlbokým porozumením vitálnych energií tela. Ponúka unikátny systém starostlivosti o krásu založený na dôsledne vybraných a skombinovaných prírodných ingredienciách v exkluzívnych aktívnych a nezvyčajne účinných zmesiach, ktoré z každodennej starostlivosti o pleť robia zmysly povznášajúci zážitok.

Pohľad na krásu značky Decléor je neoddeliteľný od jej prístupu k celému svetu, ktorý kladie dôraz na rovnováhu a rozkvet prirodzených a prírodných kvalít.