Delia Cosmetics Cameleo Neon Colorskozmetická sada II.

Delia Cosmetics Cameleo Neon Colors kozmetická sada II.
Delia Cosmetics Cameleo Neon Colors kozmetická sada II.
kozmetická sada II.

Kód: DLC3946 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Sada obsahuje: semi-permanentná farba na vlasy Cameleo Neon Colors Pink 60 ml + šampón neutralizujúci semi-permanentnú farbu 50 ml zdarma

  • Zloženie
  • O značke
  • Recenzie

Vlastnosti

Farba
ružová
Typ vlasov
blond a zosvetľované vlasy, všetky typy vlasov

O značke Delia Cosmetics

Aj vy sa môžete každý deň cítiť krásne a pohodlne. Delia Cosmetics zvýrazní váš prirodzený pôvab a nechá vyniknúť vaše pravé ja.

Poľská značka Delia Cosmetics je rodinnou záležitosťou a túto atmosféru tiež odráža. Všetky produkty vznikajú s láskou, s mimoriadnou starostlivosťou a vo vysokej kvalite, a to je tiež dôvod, prečo túto značku ľudia milujú už viac než 20 rokov. Kozmetika Delia vám pomôže vyplniť vrásky, rozlúčiť sa s pigmentovými škvrnami, spevniť nechty alebo zneutralizovať žlté odtiene v blond vlasoch. Ponúka nielen pleťovú, ale aj telovú, vlasovú alebo nechtovú starostlivosť. A chýbať nesmie ani dekoratívna kozmetika.

Farba na obočie Delia Henna sa postará o dlhotrvajúcu intenzívnu farbu a vaše obočie krásne zahustí. Vhodná je navyše aj na riasy, takže vám zaručí skrátka dokonalý pohľad. Vrchný lak na nechty Delia Hybrid Gel zasa umožní zažiariť vašej manikúre. Urýchli schnutie laku, dodá mu vysoký lesk a ochráni ho pred olupovaním až na dlhých 7 dní.

Pridajte sa aj vy medzi tisícky žien z celého sveta, ktoré dôverujú značke Delia Cosmetics.

Recenzie Delia Cosmetics Cameleo Neon Colors