Delia Cosmetics Cameleo Silver

maska na vlasy neutralizujúci žlté tóny

Delia Cosmetics Cameleo Silver maska na vlasy neutralizujúci žlté tóny
Delia Cosmetics Cameleo Silver maska na vlasy neutralizujúci žlté tóny
200 ml
4,90

Kód: DLC3788 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Zásielkovňa
už zajtra piatok 21. 6. 2019
Osobný odber
už zajtra piatok 21. 6. 2019
Delia Cosmetics Cameleo Silver
200 ml | 4,90

Vlastnosti

Typ vlasov
blond vlasy, farbené vlasy, melírované vlasy
Účinok
neutralizácia žltých tónov

O značke Delia Cosmetics

Rodinná firma Delia Cosmetics, ktorá bola založená v roku 1998 v poľskom meste Rzgów, sa venuje výrobe a predaju prvotriednej pánskej a dámskej kozmetiky. V súčasnosti svoj tovar exportuje do viac ako šesťdesiatich krajín sveta a môže sa chváliť miliónmi spokojných zákazníkov. Značka Delia Cosmetics podporuje aj veľa charitatívnych projektov.
Produkty značky Delia Cosmetics vznikajú v piatich špičkovo vybavených laboratóriách. Obsahujú len tie najvyberanejšie suroviny, sú mimoriadne účinné a prechádzajú prísnym dermatologickým aj mikrobiologickým testovaním. O ich vysokej kvalite svedčí aj skutočnosť, že Delia Cosmetics počas svojej doterajšej existencie získala niekoľko desiatok prestížnych ocenení.
Delia Cosmetics si zakladá na tom, že ako jediná poľská spoločnosť dodáva na trh prípravky na starostlivosť o vlasy, tvárovú a telovú kozmetiku i make-upy. Z jej ponuky si tak vyberie naozaj každý. Na vývoji produktov Delia Cosmetics sa podieľajú experti zo Spojených štátov, Francúzska a Nemecka. Vďaka tomu má Delia Cosmetics veľmi dobrú povesť nielen medzi spotrebiteľmi, ale aj v odborných kruhoch.
Značka Delia iste zaujme všetkých jedincov, ktorí túžia vyzerať krásne a príťažlivo, zháňajú veľa muziky za málo peňazí a chcú nepriamo prispieť na dobrú vec.