Demeter Swimming Pool

kolínska voda unisex 120 ml

Demeter Swimming Pool kolínska voda unisex 120 ml
Demeter Swimming Pool kolínska voda unisex 120 ml
120 ml

Kód: DEM0011 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Tento produkt je už od výrobcu balený bez celofánu.

Demeter Swimming Pool
120 ml

Popis parfému Demeter Swimming Pool

Kolínska voda Demeter Swimming Pool je záplavou úžasnej sviežosti, ktorá vám dodá energiu na dlhé hodiny.

  • aromatická vôňa
  • unisex vôňa – pre mužov aj pre ženy
  • na každodenné nosenie

Zloženie

Zloženie
vodné tóny
Druh vône
aromatická, vodná

O značke Demeter

Demeter – vôňa v tej najosobnejšej podobe. Podľa gréckej mytológie bola Démétér dcérou Titana Krona a bohyňou plodnosti zeme a roľníctva. Dnes meno Demeter hrdo nesie vysokokontrolovaná ochranná známka, označujúca produkty certifikovaného biodynamického poľnohospodárstva, a tiež značka parfémov, unikátna okrem iného používaním takmer výhradne prírodných surovín.
Značka Demeter zahŕňa viac ako 250 rôznych vôní inšpirovaných každodennými skúsenosťami a vecami. Ide vždy o jednoduché, povedomé a priateľské vône, ako napríklad detský púder alebo cesto na vanilkový koláč, upravené tak, aby boli rozoznateľné a súčasne nositeľné. Vďaka tomuto unikátnemu a citlivo nastavenému prístupu môže značka ponúkať aj parfémy založené na vskutku originálnej inšpirácii. Už ste niekedy vyskúšali parfém pripomínajúci svojou vôňou zeminu, kožu alebo gin s tonikom?
Demeter je jedinou prestížnou značkou parfémov úplne zameranou na klienta. Ten sa ľahko môže stať tvorcom svojho absolútne unikátneho osobitého parfému, pretože vône Demeter sú jednouché, založené vždy na jednom vonnom tóne, a tak sa dajú miešať a vrstviť.
Značka Demeter sa tiež usiluje o to, aby jej produkty boli čo najviac v súlade s prírodou. 95 % surovín pochádza z prírodných alebo obnoviteľných zdrojov a parfémy Demeter neobsahujú žiadne umelé farbivá, emulgátory alebo ftaláty.  

Recenzie Demeter Swimming Pool

Pridať novú recenziu

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!