Dermacol Nail Polish Remover Padsodlakovač na nehty bez zápachu

Dermacol Nail Polish Remover Pads odlakovač na nehty bez zápachu
Dermacol Nail Polish Remover Pads odlakovač na nehty bez zápachu
32 ks
3,75

Kód: DER03073 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
streda 15. 4. 2020

Popis produktu Dermacol Nail Polish Remover Pads

Potrebujete odstrániť lak z povrchu nechtov rýchlo a šetrne? Jednorazové vatové tampóniky Dermacol Nail Polish Remover Pads napustené odlakovačom si v okamihu poradia s nalakovanými nechtami a navyše za sebou zanechajú sviežu ananásovú arómu.

Vlastnosti:

  • umožňujú jednoduché a efektívne odlakovanie
  • v okamihu sú nechty čisté a upravené
  • nezanechávajú po použití nepríjemný zápach
  • vhodné aj na cesty vďaka praktickému baleniu

Zloženie:

  • neobsahuje acetón
  • ananásová aróma

Ako používať:
Tampónik priložte na nalakovaný necht a jemne ním necht masírujte, kým sa lak neodstráni.

O značke Dermacol

Česká kozmetika Dermacol sa už viac než pol storočia stará o krásu žien. Zrodila sa v pražských filmových štúdiách, keď sa odborníci na filmový make-up spojili s dermatológmi z Ústavu lekárskej kozmetiky v Prahe. Spoločne vytvorili krycí make-up Dermacol nielen pre filmové plátna, ale aj pre bežné použitie.

Dermacol Make-Up Cover vznikol ako jeden z prvých make-upov na svete vôbec a rýchlo sa stal ohromným hitom, ktorý sa prebojoval až do Hollywoodu. V 90. rokoch sa Dermacol kozmetika oddelila od filmových štúdií a vznikla tak samostatná a stále rýdzo česká značka, ktorá je symbolom krásy už pre celý rad generácií žien.

Produkty Dermacol sú úspešné aj mimo hraníc Českej republiky a značku dnes nájdete vo viac než 60 krajinách sveta. V posledných rokoch začínajú prípravky ošetrujúcej kozmetiky objavovať aj muži, pre ktorých spoločnosť uviedla prvý kompletný pánsky rad Dermacol.

Recenzie Dermacol Nail Polish Remover Pads