Dermacol Acneclear

kozmetická sada I.

Dermacol Acneclear kozmetická sada I.
Dermacol Acneclear kozmetická sada I.

Kód: DER03273 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Sada obsahuje: odličovací čistiaci gél pre problematickú pleť 200 ml + hydratačný gélový krém pre problematickú pleť, akné 50 ml + pleťová maska pre problematickú pleť, akné 2x8 g + kozmetická taška

Vlastnosti

Kedy používať
na deň
Ochrana pred slnkom
bez SPF
Typ pleti
problematická
Typ sady
darčeková sada
Účinok
proti akné
Vek
pre všetky vekové skupiny

O značke Dermacol

Česká kozmetika Dermacol sa už viac než pol storočia stará o krásu žien. Zrodila sa v pražských filmových štúdiách, keď sa odborníci na filmový make-up spojili s dermatológmi z Ústavu lekárskej kozmetiky v Prahe. Spoločne vytvorili krycí make-up Dermacol nielen pre filmové plátna, ale aj pre bežné použitie.

Dermacol Make-Up Cover vznikol ako jeden z prvých make-upov na svete vôbec a rýchlo sa stal ohromným hitom, ktorý sa prebojoval až do Hollywoodu. V 90. rokoch sa Dermacol kozmetika oddelila od filmových štúdií a vznikla tak samostatná a stále rýdzo česká značka, ktorá je symbolom krásy už pre celý rad generácií žien.

Produkty Dermacol sú úspešné aj mimo hraníc Českej republiky a značku dnes nájdete vo viac než 60 krajinách sveta. V posledných rokoch začínajú prípravky ošetrujúcej kozmetiky objavovať aj muži, pre ktorých spoločnosť uviedla prvý kompletný pánsky rad Dermacol.