Dermacol Aromatic Bergamot & Vetiverparfumovaná voda pre mužov

Dermacol Aromatic Bergamot & Vetiver parfumovaná voda pre mužov
Dermacol Aromatic Bergamot & Vetiver parfumovaná voda pre mužov
50 ml

Kód: DER2233 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Popis parfému Dermacol Aromatic Bergamot & Vetiver

Parfumovaná voda Dermacol Aromatic Bergamot & Vetiver evokuje radostnú, vzrušujúcu a bezstarostnú atmosféru prázdnin a obklopí vás ľahkosťou a sviežosťou.

  • svieža vôňa
  • kvetinovo-ovocná vôňa
  • pre optimistickú ženu
  • na každodenné nosenie

Zloženie

Hlava
céder, egyptský jazmín, fialka, vetiver
Srdce
bergamot, eukalyptus, sicílsky citrón
Základ
ambra
Druh vône
citrusová, drevitá

O značke Dermacol

Česká kozmetika Dermacol sa už viac než pol storočia stará o krásu žien. Zrodila sa v pražských filmových štúdiách, keď sa odborníci na filmový make-up spojili s dermatológmi z Ústavu lekárskej kozmetiky v Prahe. Spoločne vytvorili krycí make-up Dermacol nielen pre filmové plátna, ale aj pre bežné použitie.

Dermacol Make-Up Cover vznikol ako jeden z prvých make-upov na svete vôbec a rýchlo sa stal ohromným hitom, ktorý sa prebojoval až do Hollywoodu. V 90. rokoch sa Dermacol kozmetika oddelila od filmových štúdií a vznikla tak samostatná a stále rýdzo česká značka, ktorá je symbolom krásy už pre celý rad generácií žien.

Produkty Dermacol sú úspešné aj mimo hraníc Českej republiky a značku dnes nájdete vo viac než 60 krajinách sveta. V posledných rokoch začínajú prípravky ošetrujúcej kozmetiky objavovať aj muži, pre ktorých spoločnosť uviedla prvý kompletný pánsky rad Dermacol.

Recenzie Dermacol Aromatic Bergamot & Vetiver

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!