Dermacol Body Care Almond Oil

kozmetická sada I.

Dermacol Body Care Almond Oil kozmetická sada I.
Dermacol Body Care Almond Oil kozmetická sada I.
Dermacol Body Care Almond Oil kozmetická sada I.
7,75

Skryť produkty so špeciálnou zľavou
Kód: DER03289 | Viac než 20 ks na sklade

Sada obsahuje: výživné telové mlieko pre suchú pokožku Body Care Almond Oil 250 ml + výživný denný krém pre suchú až veľmi suchú pleť Natural 50 ml

ks
Zásielkovňa
už zajtra piatok 26. 4. 2019
Osobný odber
už zajtra piatok 26. 4. 2019
Dermacol Body Care Almond Oil
| 7,75

Vlastnosti

Kedy používať
na deň
Podľa problému pleti
hydratácia, výživa a dehydratácia
SPF
bez SPF
Typ pleti
pre všetky typy pleti
Typ pokožky
normálna až suchá
Typ sady
kozmetická sada
Účinok
hydratácia, výživa
Vek
pre všetky vekové skupiny

O značke Dermacol

Česká kozmetika Dermacol sa už viac než pol storočia stará o krásu žien. Zrodila sa v pražských filmových štúdiách, keď sa odborníci na filmový make-up spojili s dermatológmi z Ústavu lekárskej kozmetiky v Prahe. Spoločne vytvorili krycí make-up Dermacol nielen pre filmové plátna, ale aj pre bežné použitie.

Dermacol Make-Up Cover vznikol ako jeden z prvých make-upov na svete vôbec a rýchlo sa stal ohromným hitom, ktorý sa prebojoval až do Hollywoodu. V 90. rokoch sa Dermacol kozmetika oddelila od filmových štúdií a vznikla tak samostatná a stále rýdzo česká značka, ktorá je symbolom krásy už pre celý rad generácií žien.

Produkty Dermacol sú úspešné aj mimo hraníc Českej republiky a značku dnes nájdete vo viac než 60 krajinách sveta. V posledných rokoch začínajú prípravky ošetrujúcej kozmetiky objavovať aj muži, pre ktorých spoločnosť uviedla prvý kompletný pánsky rad Dermacol.