Dermacol BT Cell

kozmetická sada I.

Dermacol BT Cell kozmetická sada I.
Poškodený obal
12,40

Kód: DER03701 | 1 ks na sklade

Nový nerozbalený produkt so 100 % obsahom, ktorý má iba poškodený obal.

Sada obsahuje: intenzívny liftingový krém 50 ml + intenzívny liftingový krém na očné okolie a pery 15 ml + intenzívna liftingová maska 2x8 g

ks
Zásielkovňa
už zajtra streda 22. 5. 2019
Osobný odber
už zajtra streda 22. 5. 2019
Dermacol BT Cell
| 12,40

Vlastnosti

Kedy používať
na deň
Ochrana pred slnkom
bez SPF
Podľa problému pleti
spevnenie a lifting, vrásky a linky
Typ pleti
pre všetky typy pleti
Typ sady
kozmetická sada
Účinok
lifting a spevnenie, proti starnutiu
Vek
vrásky

O značke Dermacol

Česká kozmetika Dermacol sa už viac než pol storočia stará o krásu žien. Zrodila sa v pražských filmových štúdiách, keď sa odborníci na filmový make-up spojili s dermatológmi z Ústavu lekárskej kozmetiky v Prahe. Spoločne vytvorili krycí make-up Dermacol nielen pre filmové plátna, ale aj pre bežné použitie.

Dermacol Make-Up Cover vznikol ako jeden z prvých make-upov na svete vôbec a rýchlo sa stal ohromným hitom, ktorý sa prebojoval až do Hollywoodu. V 90. rokoch sa Dermacol kozmetika oddelila od filmových štúdií a vznikla tak samostatná a stále rýdzo česká značka, ktorá je symbolom krásy už pre celý rad generácií žien.

Produkty Dermacol sú úspešné aj mimo hraníc Českej republiky a značku dnes nájdete vo viac než 60 krajinách sveta. V posledných rokoch začínajú prípravky ošetrujúcej kozmetiky objavovať aj muži, pre ktorých spoločnosť uviedla prvý kompletný pánsky rad Dermacol.