Dermacol Cover

kozmetická sada IV.

Dermacol Cover kozmetická sada IV.
Dermacol Cover kozmetická sada IV.
Dermacol Cover kozmetická sada IV.
Novinka
18,55

Kód: DER03275 | Viac než 20 ks na sklade

Sada obsahuje: extrémne krycí make-up SPF 30 Cover 30 g odtieň 207 + vyhladzujúca báza pod make-up Satin 30 ml + kozmetická taška

ks
Kuriérom SPS (UPS)
streda 14. 11. 2018
Osobný odber
streda 14. 11. 2018
Dermacol Cover
| 18,55

Vlastnosti

Typ pleti
pre všetky typy pleti

O značke Dermacol

Česká kozmetika Dermacol sa už viac než pol storočia stará o krásu žien. Zrodila sa v pražských filmových štúdiách, keď sa odborníci na filmový make-up spojili s dermatológmi z Ústavu lekárskej kozmetiky v Prahe. Spoločne vytvorili krycí make-up Dermacol nielen pre filmové plátna, ale aj pre bežné použitie.

Dermacol Make-Up Cover vznikol ako jeden z prvých make-upov na svete vôbec a rýchlo sa stal ohromným hitom, ktorý sa prebojoval až do Hollywoodu. V 90. rokoch sa Dermacol kozmetika oddelila od filmových štúdií a vznikla tak samostatná a stále rýdzo česká značka, ktorá je symbolom krásy už pre celý rad generácií žien.

Produkty Dermacol sú úspešné aj mimo hraníc Českej republiky a značku dnes nájdete vo viac než 60 krajinách sveta. V posledných rokoch začínajú prípravky ošetrujúcej kozmetiky objavovať aj muži, pre ktorých spoločnosť uviedla prvý kompletný pánsky rad Dermacol.