Dermacol Gold Elixirkozmetická sada I.

1×
Dermacol Gold Elixir kozmetická sada I.
Dermacol Gold Elixir kozmetická sada I.

Kód: DER03278 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Sada obsahuje: denný omladzujúci krém s kaviárom 50 ml + nočný omladzujúci krém s kaviárom 50 ml + pleťová maska s kaviárom 2x8 g + kozmetická taška

Darček pre vás
Pri nákupe nad 50 € si v košíku môžete vybrať až z 12 skvelých produktov.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás

Vlastnosti

Kedy používať
na deň, na noc
Ochrana pred slnkom
bez SPF
Typ pleti
pre všetky typy pleti
Typ sady
darčeková sada
Účinok
lifting a spevnenie, proti starnutiu
Vek
vrásky

O značke Dermacol

Česká kozmetika Dermacol sa už viac než pol storočia stará o krásu žien. Zrodila sa v pražských filmových štúdiách, keď sa odborníci na filmový make-up spojili s dermatológmi z Ústavu lekárskej kozmetiky v Prahe. Spoločne vytvorili krycí make-up Dermacol nielen pre filmové plátna, ale aj pre bežné použitie.

Dermacol Make-Up Cover vznikol ako jeden z prvých make-upov na svete vôbec a rýchlo sa stal ohromným hitom, ktorý sa prebojoval až do Hollywoodu. V 90. rokoch sa Dermacol kozmetika oddelila od filmových štúdií a vznikla tak samostatná a stále rýdzo česká značka, ktorá je symbolom krásy už pre celý rad generácií žien.

Produkty Dermacol sú úspešné aj mimo hraníc Českej republiky a značku dnes nájdete vo viac než 60 krajinách sveta. V posledných rokoch začínajú prípravky ošetrujúcej kozmetiky objavovať aj muži, pre ktorých spoločnosť uviedla prvý kompletný pánsky rad Dermacol.

Recenzie Dermacol Gold Elixir