Dermacol Love My Face

kozmetická sada I.

Dermacol Love My Face kozmetická sada I.
Dermacol Love My Face kozmetická sada I.
Poškodený obal
7,00

Kód: DER03562 | 1 ks na sklade

Nový nerozbalený produkt so 100 % obsahom, ktorý má iba poškodený obal.

Sada obsahuje: hydratačný krém pre mladú pleť Love My Face 50 ml + predlžujúca riasenka s efektom umelých mihalníc Selfie 6 ml

ks
Zásielkovňa
už zajtra štvrtok 27. 6. 2019
Osobný odber
už zajtra štvrtok 27. 6. 2019
Dermacol Love My Face
| 7,00

Vlastnosti

Farba
čierna
Kedy používať
na deň
Konzistencia
krém
Ochrana pred slnkom
bez SPF
Typ pleti
pre všetky typy pleti
Typ riasenky
tvarujúca
Typ sady
kozmetická sada
Účinok
hydratácia
Vek
prvé vrásky
Vodoodolné
nie

O značke Dermacol

Česká kozmetika Dermacol sa už viac než pol storočia stará o krásu žien. Zrodila sa v pražských filmových štúdiách, keď sa odborníci na filmový make-up spojili s dermatológmi z Ústavu lekárskej kozmetiky v Prahe. Spoločne vytvorili krycí make-up Dermacol nielen pre filmové plátna, ale aj pre bežné použitie.

Dermacol Make-Up Cover vznikol ako jeden z prvých make-upov na svete vôbec a rýchlo sa stal ohromným hitom, ktorý sa prebojoval až do Hollywoodu. V 90. rokoch sa Dermacol kozmetika oddelila od filmových štúdií a vznikla tak samostatná a stále rýdzo česká značka, ktorá je symbolom krásy už pre celý rad generácií žien.

Produkty Dermacol sú úspešné aj mimo hraníc Českej republiky a značku dnes nájdete vo viac než 60 krajinách sveta. V posledných rokoch začínajú prípravky ošetrujúcej kozmetiky objavovať aj muži, pre ktorých spoločnosť uviedla prvý kompletný pánsky rad Dermacol.