Dermacol Love My Face

kozmetická sada II.

Dermacol Love My Face kozmetická sada II.
Dermacol Love My Face kozmetická sada II.
Dermacol Love My Face kozmetická sada II.
6,25

Kód: DER03293 | Viac než 20 ks na sklade

Sada obsahuje: rozjasňujúci krém pre mladú pleť Love My Face 50 ml + textilná 3D hydratačná a vyživujúca maska Hydrating & Nourishing Mask 15 ml

ks
Darček pre vás
Kúpte si čokoľvek od značky Dermacol aspoň za 15 € a doprava zadarmo je vaša!
Zásielkovňa
utorok 23. 4. 2019
Osobný odber
streda 24. 4. 2019
Dermacol Love My Face
| 6,25

Vlastnosti

Kedy používať
na deň
Podľa problému pleti
rozjasnenie a vitalita
SPF
bez SPF
Typ pleti
pre všetky typy pleti
Typ sady
kozmetická sada
Účinok
rozjasnenie
Vek
prvé vrásky

O značke Dermacol

Česká kozmetika Dermacol sa už viac než pol storočia stará o krásu žien. Zrodila sa v pražských filmových štúdiách, keď sa odborníci na filmový make-up spojili s dermatológmi z Ústavu lekárskej kozmetiky v Prahe. Spoločne vytvorili krycí make-up Dermacol nielen pre filmové plátna, ale aj pre bežné použitie.

Dermacol Make-Up Cover vznikol ako jeden z prvých make-upov na svete vôbec a rýchlo sa stal ohromným hitom, ktorý sa prebojoval až do Hollywoodu. V 90. rokoch sa Dermacol kozmetika oddelila od filmových štúdií a vznikla tak samostatná a stále rýdzo česká značka, ktorá je symbolom krásy už pre celý rad generácií žien.

Produkty Dermacol sú úspešné aj mimo hraníc Českej republiky a značku dnes nájdete vo viac než 60 krajinách sveta. V posledných rokoch začínajú prípravky ošetrujúcej kozmetiky objavovať aj muži, pre ktorých spoločnosť uviedla prvý kompletný pánsky rad Dermacol.