Dermacol Love My Facekozmetická sada II. pre ženy

Dermacol Love My Face kozmetická sada II. pre ženy
Dermacol Love My Face kozmetická sada II. pre ženy

Kód: DER03293 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Love My Face rozjasňujúci krém pre mladú pleť 50 ml + Hydrating & Nourishing Mask textilná 3D hydratačná a vyživujúca maska 15 ml

Darček pre vás
Zadajte v košíku kód skin15sk a produkty z kategórií Pleť a Líčenie nakúpite o 15 % lacnejšie. Zľava sa nevzťahuje na produkty v akcii a vo výpredaji.
  • Zloženie
  • O značke
  • Recenzie

Vlastnosti

Typ pleti
pre všetky typy pleti
Ochrana pred slnkom
bez SPF
Vek
prvé vrásky
Typ sady
kozmetická sada
Kedy používať
na deň
Účinok
rozjasnenie

O značke Dermacol

Česká kozmetika Dermacol sa už viac než pol storočia stará o krásu žien. Zrodila sa v pražských filmových štúdiách, keď sa odborníci na filmový make-up spojili s dermatológmi z Ústavu lekárskej kozmetiky v Prahe. Spoločne vytvorili krycí make-up Dermacol nielen pre filmové plátna, ale aj pre bežné použitie.

Dermacol Make-Up Cover vznikol ako jeden z prvých make-upov na svete vôbec a rýchlo sa stal ohromným hitom, ktorý sa prebojoval až do Hollywoodu. V 90. rokoch sa Dermacol kozmetika oddelila od filmových štúdií a vznikla tak samostatná a stále rýdzo česká značka, ktorá je symbolom krásy už pre celý rad generácií žien.

Produkty Dermacol sú úspešné aj mimo hraníc Českej republiky a značku dnes nájdete vo viac než 60 krajinách sveta. V posledných rokoch začínajú prípravky ošetrujúcej kozmetiky objavovať aj muži, pre ktorých spoločnosť uviedla prvý kompletný pánsky rad Dermacol.

Recenzie Dermacol Love My Face