Dermacol Love My Face

kozmetická sada II.

Dermacol Love My Face kozmetická sada II.
Dermacol Love My Face kozmetická sada II.
Dermacol Love My Face kozmetická sada II.
Novinka
6,25

Kód: DER03293 | Viac než 20 ks na sklade

Sada obsahuje: rozjasňujúci krém pre mladú pleť Love My Face 50 ml + textilná 3D hydratačná a vyživujúca maska Hydrating & Nourishing Mask 15 ml

ks
Kuriérom SPS (UPS)
už zajtra pondelok 21. 1. 2019
Osobný odber
už zajtra pondelok 21. 1. 2019
Dermacol Love My Face
| 6,25

Vlastnosti

Podľa problému pleti
rozjasnenie a vitalita
Typ pleti
pre všetky typy pleti
Typ sady
kozmetická sada
Vek
prvé vrásky

O značke Dermacol

Česká kozmetika Dermacol sa už viac než pol storočia stará o krásu žien. Zrodila sa v pražských filmových štúdiách, keď sa odborníci na filmový make-up spojili s dermatológmi z Ústavu lekárskej kozmetiky v Prahe. Spoločne vytvorili krycí make-up Dermacol nielen pre filmové plátna, ale aj pre bežné použitie.

Dermacol Make-Up Cover vznikol ako jeden z prvých make-upov na svete vôbec a rýchlo sa stal ohromným hitom, ktorý sa prebojoval až do Hollywoodu. V 90. rokoch sa Dermacol kozmetika oddelila od filmových štúdií a vznikla tak samostatná a stále rýdzo česká značka, ktorá je symbolom krásy už pre celý rad generácií žien.

Produkty Dermacol sú úspešné aj mimo hraníc Českej republiky a značku dnes nájdete vo viac než 60 krajinách sveta. V posledných rokoch začínajú prípravky ošetrujúcej kozmetiky objavovať aj muži, pre ktorých spoločnosť uviedla prvý kompletný pánsky rad Dermacol.