Dermacol Men Agent

kozmetická sada II.

Dermacol Men Agent kozmetická sada II.
Dermacol Men Agent kozmetická sada II.
Dermacol Men Agent kozmetická sada II.
10,85

Kód: DER03277 | Viac než 20 ks na sklade

Sada obsahuje: sprchový gél 5 v 1 Men Agent Total Freedom 200 ml + ošetrujúci olej na fúzy Men Agent 50 ml + kozmetická taška

ks
Kuriérom SPS (UPS)
už zajtra streda 27. 3. 2019
Osobný odber
už zajtra streda 27. 3. 2019
Dermacol Men Agent
| 10,85

Vlastnosti

Typ pokožky
pre všetky typy pokožky
Typ sady
darčeková sada
Typ vlasov
všetky typy vlasov

O značke Dermacol

Česká kozmetika Dermacol sa už viac než pol storočia stará o krásu žien. Zrodila sa v pražských filmových štúdiách, keď sa odborníci na filmový make-up spojili s dermatológmi z Ústavu lekárskej kozmetiky v Prahe. Spoločne vytvorili krycí make-up Dermacol nielen pre filmové plátna, ale aj pre bežné použitie.

Dermacol Make-Up Cover vznikol ako jeden z prvých make-upov na svete vôbec a rýchlo sa stal ohromným hitom, ktorý sa prebojoval až do Hollywoodu. V 90. rokoch sa Dermacol kozmetika oddelila od filmových štúdií a vznikla tak samostatná a stále rýdzo česká značka, ktorá je symbolom krásy už pre celý rad generácií žien.

Produkty Dermacol sú úspešné aj mimo hraníc Českej republiky a značku dnes nájdete vo viac než 60 krajinách sveta. V posledných rokoch začínajú prípravky ošetrujúcej kozmetiky objavovať aj muži, pre ktorých spoločnosť uviedla prvý kompletný pánsky rad Dermacol.