Dermacol Men Agent

kozmetická sada III.

Dermacol Men Agent kozmetická sada III.
Dermacol Men Agent kozmetická sada III.
Dermacol Men Agent kozmetická sada III.
kozmetická sada III.
6,85

Kód: DER03297 | Viac než 20 ks na sklade

Sada obsahuje: sprchový gél 3 v 1 Sensitive Feeling 250 ml + sprchový gél 3 v 1 Extreme Clean 250 ml + sprchový gél 3 v 1 Gentleman Touch 250 ml

ks
Kuriérom SPS (UPS)
už zajtra štvrtok 24. 1. 2019
Osobný odber
už zajtra štvrtok 24. 1. 2019
Dermacol Men Agent
kozmetická sada III. | 6,85

Vlastnosti

Konzistencia
gél
Typ pokožky
pre všetky typy pokožky
Typ sady
kozmetická sada

O značke Dermacol

Česká kozmetika Dermacol sa už viac než pol storočia stará o krásu žien. Zrodila sa v pražských filmových štúdiách, keď sa odborníci na filmový make-up spojili s dermatológmi z Ústavu lekárskej kozmetiky v Prahe. Spoločne vytvorili krycí make-up Dermacol nielen pre filmové plátna, ale aj pre bežné použitie.

Dermacol Make-Up Cover vznikol ako jeden z prvých make-upov na svete vôbec a rýchlo sa stal ohromným hitom, ktorý sa prebojoval až do Hollywoodu. V 90. rokoch sa Dermacol kozmetika oddelila od filmových štúdií a vznikla tak samostatná a stále rýdzo česká značka, ktorá je symbolom krásy už pre celý rad generácií žien.

Produkty Dermacol sú úspešné aj mimo hraníc Českej republiky a značku dnes nájdete vo viac než 60 krajinách sveta. V posledných rokoch začínajú prípravky ošetrujúcej kozmetiky objavovať aj muži, pre ktorých spoločnosť uviedla prvý kompletný pánsky rad Dermacol.