Dermacol Men Agent

kozmetická sada III.

Dermacol Men Agent kozmetická sada III.
Dermacol Men Agent kozmetická sada III.
Dermacol Men Agent kozmetická sada III.
kozmetická sada III.
6,85

Skryť produkty so špeciálnou zľavou
Kód: DER03297 | Viac než 20 ks na sklade

Sada obsahuje: sprchový gél 3 v 1 Sensitive Feeling 250 ml + sprchový gél 3 v 1 Extreme Clean 250 ml + sprchový gél 3 v 1 Gentleman Touch 250 ml

ks
Kuriérom SPS (UPS)
pondelok 29. 4. 2019
Osobný odber
pondelok 29. 4. 2019
Dermacol Men Agent
kozmetická sada III. | 6,85

Vlastnosti

Konzistencia
gél
Typ pokožky
pre všetky typy pokožky
Typ sady
kozmetická sada

O značke Dermacol

Česká kozmetika Dermacol sa už viac než pol storočia stará o krásu žien. Zrodila sa v pražských filmových štúdiách, keď sa odborníci na filmový make-up spojili s dermatológmi z Ústavu lekárskej kozmetiky v Prahe. Spoločne vytvorili krycí make-up Dermacol nielen pre filmové plátna, ale aj pre bežné použitie.

Dermacol Make-Up Cover vznikol ako jeden z prvých make-upov na svete vôbec a rýchlo sa stal ohromným hitom, ktorý sa prebojoval až do Hollywoodu. V 90. rokoch sa Dermacol kozmetika oddelila od filmových štúdií a vznikla tak samostatná a stále rýdzo česká značka, ktorá je symbolom krásy už pre celý rad generácií žien.

Produkty Dermacol sú úspešné aj mimo hraníc Českej republiky a značku dnes nájdete vo viac než 60 krajinách sveta. V posledných rokoch začínajú prípravky ošetrujúcej kozmetiky objavovať aj muži, pre ktorých spoločnosť uviedla prvý kompletný pánsky rad Dermacol.