Čo je dermatokozmetika?

Dermatokozmetika je špecifická kategória prípravkov starostlivosti o pokožku, ktorá zodpovedá náročným požiadavkám farmaceutického priemyslu. Produkty sú vytvárané v spolupráci s odborníkmi v oblasti starostlivosti o pleť (dermatológmi, pediatrami, oftalmológmi, lekárnikmi) a sú založené na vysokej účinnosti a bezpečnosti potvrdenej klinickými štúdiami. Dermatokozmetické prípravky sú hypoalergénne, sú vhodné aj pre citlivú pleť a spĺňajú prísne požiadavky a postupy výroby, ktoré sú odlišné od bežnej kozmetickej starostlivosti.

 

Dermatokozmetika je charakterizovaná úzkou spoluprácou s dermatológmi pri výrobe a testovaní, a tak ponúka maximálnu účinnosť a bezpečnosť lekárenského prostredia, vďaka čomu je občas laicky označovaná ako „lekárenská kozmetika“.
Vďaka znalostiam z oblasti výskumu, dermatológie, kozmetológie, ale práve aj farmácii, prinášajú dermatokozmetické značky na trh stále nové expertízy a inovácie s cieľom ponúknuť klientom tie najmodernejšie a najúčinnejšie riešenia v starostlivosti o pleť.
Dermatokozmetiku môže používať ktokoľvek; ženy a muži všetkých vekových kategórií vrátane detí. Vyberie si každý, koho zaujíma, ako sa prípravky vyrábajú a čo obsahujú, a hlavne komu nie je jedno, akú kozmetiku používa a chce sa zveriť do rúk expertov v danej oblasti pre konkrétne riešenie v starostlivosti o pleť. Dermatokozmetika je vhodná aj pre osoby s citlivou pleťou, ktoré očakávajú spoľahlivé výsledky a ktoré volia kvalitu, bezpečnosť a garanciu.

celý text skryť text

Zoradené od najpredávanejších Podľa značky A-Z Podľa ceny

12

12 Zobraziť ďalšie Nahoru