Vichy W39 GWP Hyalu Mask + Micelárka Vichy W39 GWP Hyalu Mask + Micelárka
Vichy W39 GWP Čisticí Gel Na Ruce 50 mlVichy W39 GWP Čisticí Gel Na Ruce 50 ml
La Roche-Posay obecný 2020La Roche-Posay obecný 2020
Topicrem novinka na NotinoTopicrem novinka na Notino
AveneAvene
Nuxe Insta-MasqueNuxe Insta-Masque

Máte vybrané

  • Dermo
Filter

cenové rozpätie

Darčeky a akcie

Kategórie

Pre koho?

Hodnotenie

  •   527
  •   110
  •   38
  •   6
  •   26
Abecedne

Čo je dermatokozmetika?

Dermatokozmetika je špecifická kategória prípravkov starostlivosti o pokožku, ktorá zodpovedá náročným požiadavkám farmaceutického priemyslu. Produkty sú vytvárané v spolupráci s odborníkmi v oblasti starostlivosti o pleť (dermatológmi, pediatrami, oftalmológmi, lekárnikmi) a sú založené na vysokej účinnosti a bezpečnosti potvrdenej klinickými štúdiami.

 

Dermatokozmetické prípravky sú hypoalergénne, sú vhodné aj pre citlivú pleť a spĺňajú prísne požiadavky a postupy výroby, ktoré sú odlišné od bežnej kozmetickej starostlivosti.

Dermatokozmetika je charakterizovaná úzkou spoluprácou s dermatológmi pri výrobe a testovaní, a tak ponúka maximálnu účinnosť a bezpečnosť lekárenského prostredia, vďaka čomu je občas laicky označovaná ako „lekárenská kozmetika“.

Vďaka znalostiam z oblasti výskumu, dermatológie, kozmetológie ale aj farmácii prinášajú dermatokozmetické značky na trh stále nové expertízy a inovácie s cieľom ponúknuť klientom tie najmodernejšie a najúčinnejšie riešenia v starostlivosti o pleť. 

Dermatokozmetiku môže používať ktokoľvek; ženy a muži všetkých vekových kategórií vrátane detí. Vyberie si každý, koho zaujíma, ako sa prípravky vyrábajú a čo obsahujú, a hlavne komu nie je jedno, akú kozmetiku používa a chce sa zveriť do rúk expertov v danej oblasti pre konkrétne riešenie v starostlivosti o pleť.

Dermatokozmetika je vhodná aj pre osoby s citlivou pleťou, ktoré očakávajú spoľahlivé výsledky a ktoré volia kvalitu, bezpečnosť a garanciu.

celý text skryť text