DermedicSunbrella Baby ochranný krém na tvár SPF 50

2×
Dermedic Sunbrella Baby ochranný krém na tvár SPF 50
Dermedic Sunbrella Baby ochranný krém na tvár SPF 50
50 g
7,90

Na sklade | Kód: DRM2379
1
Večerné doručenie
piatok 3. 12. 2021
Osobný odber
piatok 3. 12. 2021

Minerálny ochranný krém na tvár SPF 50 Dermedic Sunbrella Baby chráni citlivú detskú pleť pred škodlivým UVA a UVB žiarením.

Vlastnosti:

 • vytvára na pleti neviditeľný a nemastný film
 • upokojuje pleť a hĺbkovo ju regeneruje
 • intenzívne hydratuje pleť vysušenú slnečným žiarením
 • je vodoodolný a fotostabilný
 • vhodný už pre dojčatá od 1 mesiaca veku

Zloženie:

 • minerálne filtre – zostávajú na povrchu pleti a odrážajú slnečné lúče
 • látka Aqua-provita D3 – UV žiarenie ju mení na vitamín D3
 • bisabolol – pomáha urýchliť regeneráciu podráždenej pleti
 • glycerín – dopĺňa v pleti potrebnú dávku vlhkosti
 • vitamín E – pôsobí ako prírodný antioxidant
 • prípravok je hypoalergénny

Ako aplikovať:
Krém nanášajte na pleť tesne pred pobytom na slnku, minerálny filter vytvára UV bariéru na povrchu kože okamžite. Opakujte kedykoľvek podľa potreby, hlavne pri nadmernom potení a kontakte s vodou.

Dôležité upozornenie

Na slnku nezostávajte príliš dlho, aj keď používate opaľovací prípravok. Kojencov a malé deti nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Nadmerné slnenie vážne ohrozuje zdravie. Pred slnením naneste opaľovací prípravok. Na zachovanie ochrany nanášanie prípravku často opakujte, najmä po potení, plávaní alebo osušení uterákom.
Celý text

Vlastnosti

Konzistencia
krém
Typ pleti
pre všetky typy pleti
Typ pokožky
pre všetky typy pokožky
Ochranný faktor
vysoká ochrana (SPF 30 – SPF 50)
Aktívne látky
vitamín E

Poľská značka Dermedic, ktorá patrí do portfólia farmaceutickej spoločnosti Biogened, sa špecializuje na výrobu a predaj takzvanej lekárenskej kozmetiky. Produkty Dermedic teda možno použiť nielen na skrášlenie zovňajška, ale aj na doplnkovú liečbu celého radu kožných ochorení. Hoci značka Dermedic nie je na trhu príliš dlho, získala už niekoľko ocenení (napr. InStyle Best Beauty Buy).

Značka Dermedic cieli predovšetkým na zákazníkov s extrémne citlivou, prípadne problematickou kožou. Preto kladie maximálny dôraz na dodržiavanie zásad GMP (Good Manufacturing Practice). Samostatnú zmienku si zaslúži tiež skutočnosť, že hlavnou zložkou výrobkov Dermedic je voda upravovaná technológiou reverznej osmózy – inak povedané, zbavená všetkých potenciálne dráždivých či alergénnych látok. Okrem nej v ich zložení nájdete aj ovocné AHA enzýmy, kyselinu hyalurónovú, močovinu, dôležité vitamíny a ďalšie.

Značka Dermedic sa v spolupráci s nezávislými laboratórnymi technikmi a mikrobiológmi neustále snaží vyvíjať nové prípravky a vylepšovať tie existujúce. Z jej bohatej ponuky si vyberie naozaj každý, bez ohľadu na vek alebo pohlavie. Kozmetika Dermedic prechádza prísnymi kontrolami kvality a bezpečnosti. Je veľmi účinná a šetrná. Z týchto dôvodov ju svojim pacientom odporúčajú poprední poľskí dermatológovia aj pediatri.