Dermedic Sunbrella

kozmetická sada III.

Dermedic Sunbrella kozmetická sada III.
2 ks

Kód: DRM2448 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Sada obsahuje: ochranný krém pre plet s cievnymi problémy SPF 50+ 50 g + micelárna voda Angio Preventi 100 ml

Dermedic Sunbrella
2 ks

Vlastnosti

Konzistencia
krém
Ochranný faktor
vysoká ochrana (SPF 30 – SPF 50)
Podľa problému pleti
rozšírené žilky, začervenanie a podráždenie
Typ pleti
citlivá
Typ sady
kozmetická sada
Účinok
proti začervenaniu, upokojenie

O značke Dermedic

Poľská značka Dermedic, ktorá patrí do portfólia farmaceutickej spoločnosti Biogened, sa špecializuje na výrobu a predaj takzvanej lekárenskej kozmetiky. Produkty Dermedic teda možno použiť nielen na skrášlenie zovňajška, ale aj na doplnkovú liečbu celého radu kožných ochorení. Hoci značka Dermedic nie je na trhu príliš dlho, získala už niekoľko ocenení (napr. InStyle Best Beauty Buy).

Značka Dermedic cieli predovšetkým na zákazníkov s extrémne citlivou, prípadne problematickou kožou. Preto kladie maximálny dôraz na dodržiavanie zásad GMP (Good Manufacturing Practice). Samostatnú zmienku si zaslúži tiež skutočnosť, že hlavnou zložkou výrobkov Dermedic je voda upravovaná technológiou reverznej osmózy – inak povedané, zbavená všetkých potenciálne dráždivých či alergénnych látok. Okrem nej v ich zložení nájdete aj ovocné AHA enzýmy, kyselinu hyalurónovú, močovinu, dôležité vitamíny a ďalšie.

Značka Dermedic sa v spolupráci s nezávislými laboratórnymi technikmi a mikrobiológmi neustále snaží vyvíjať nové prípravky a vylepšovať tie existujúce. Z jej bohatej ponuky si vyberie naozaj každý, bez ohľadu na vek alebo pohlavie. Kozmetika Dermedic prechádza prísnymi kontrolami kvality a bezpečnosti. Je veľmi účinná a šetrná. Z týchto dôvodov ju svojim pacientom odporúčajú poprední poľskí dermatológovia aj pediatri.