Diego dalla Palma The Glosslesk na pery

Diego dalla Palma The Gloss lesk na pery
Diego dalla Palma The Gloss lesk na pery
odtieň 44 8 ml
13,60

Kód: DDP0260 | 2 ks na sklade
1
Kuriérom GLS
už zajtra piatok 28. 2. 2020
Osobný odber
už zajtra piatok 28. 2. 2020
  • Popis produktu
  • O značke
  • Recenzie

Popis produktu Diego dalla Palma The Gloss
Vlastnosti

Popis:
The Gloss od luxusnej značky diegodallapalma je lesk na pery s obzvlášť bohatou a krémovou textúrou. Vďaka tomu ľahko kĺže po vašich perách, uľahčuje nanášanie farby a zanecháva vaše pery príťažlivo lesklé. Formula s plumping efektom zanecháva vaše pery plné, šťavnaté a vláčne. Výsledkom sú pery príťažlivé na pohľad a príjemné na dotyk. Objavte kúzlo The Gloss od značky diegodallapalma, ktoré zanechá vaše pery plné farieb a lesku, hydratované a jemné.

Účinky:

  • plumping efekt - podporuje plnosť a šťavnatosť pier
  • intenzívne farebné a žiarivé pery
  • pery hydratované, jemné, lesklé a príťažlivé
  • moderný zrkadlový efekt

Zloženie:

  • mikro-perličky z kyseliny hyalurónovej - hydratačný výkon a vyhladzovací efekt
  • hydroxyprolin - zväčšuje objem pier spolu s proti-starnúcou aktívnou zložkou

Ako aplikovať:
Aplikujte na osušené pery. V prípade, že vaše pery nemajú dokonalý tvar, použite najprv kontúrovaciu ceruzku rovnakej farby a pery s ňou obkreslite. Následne naneste lesk na pery. Lesk na pery aplikujte vždy na vrcholky pier a rozmažte. Lesk The Gloss môžete aplikovať aj na vrch rúžu - zaisťuje zintenzívnenie farby a dlhotrvajúci lesk.

Vlastnosti

Efekt
lesklý

O značke Diego dalla Palma

Kosmetika diegodallapalma | Značka diegodallapalma vznikla v talianskom Miláne okolo roku 1970. Vďaka profesionálnym schopnostiam, nekonvenčným nápadom a revolučnej technológii, ktorej koncept bol predstavený ironickým a nezvyčajným spôsobom, sa diegodallapalma stala v krátkom čase medzinárodne uznávanou kozmetickou značkou.

Luxusná kozmetika inšpirovaná talianskou umeleckou tradíciou je určená pre náročné ženy, ktoré svoj perfektný vzhľad neberú ako samozrejmosť. Pre jedinečnú starostlivosť o ženskú krásu ponúka táto značka širokú paletu produktov a dokonca i online-poradenstvo. Odborníci na slovo vzatí vám dokážu poradiť aký štýl zvoliť, aby ste bola proste neodolateľná. Môžete vyberať z rafinovaných klasických, vyzývavých, moderných či elegantných štýlov, ktoré vždy perfektne podčiarknu vašu osobnosť tak, aby ste bola nadmieru spokojná.

Základným mottom firmy diegodallapalma je prekonanie hranice farby! Experimentovanie s novými trendmi, inovatívna a príjemná textúra produktov s vysoko účinnými aktívnymi látkami, výkonnosť, pohodlná použiteľnosť a nekonečná výdrž. To je kozmetika deigodallapalma, ktorá bola navrhnutá tak, aby ctila všetky zásady luxusnej kozmetiky. Diegodallapalma - kvalita a pohodlie, ktoré ocení každá žena, ktorá túži po dokonalom make-upe a modernom príťažlivom vonkajšku!

Recenzie Diego dalla Palma The Gloss