Diego dalla Palma Lightening Fluid Foundationtekutý rozjasňujúci make-up

Diego dalla Palma Lightening Fluid Foundation tekutý rozjasňujúci make-up
Diego dalla Palma Lightening Fluid Foundation tekutý rozjasňujúci make-up
odtieň 22 Pink Ivory 25 ml

Kód: DDP0079 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Popis produktu Diego dalla Palma Lightening Fluid Foundation
Vlastnosti

Popis:
Lightening Fluid Foundation od luxusnej značky diegodallapalma je mimoriadne ľahký, svieži a tekutý podkladový make-up, ktorý dokonale zjednocuje vašu pleť a poskytuje jej stredne-intenzívne krytie. Vďaka organickým i anorganickým slnečným filtrom zaručuje ochranu pred škodlivým slnečným žiarením a vonkajším znečistením. Lightening Fluid Foundation je teda vhodný pre ženy, ktoré trávia veľa času vo vonkajšom prostredí. Veľmi ľahká a svieža textúra pri aplikácii pohodlne kĺže po vašej pleti a zanecháva ju prirodzene a príťažlivo žiarivú, sviežu. Vhodné pre všetky typy pleti.

Účinky:

  • absolútny komfort pri aplikácii
  • bezchybná a farebne zjednotená pleť
  • hodvábne hladká a žiarivá pleť

Zloženie:

  • mikronizované pigmenty - uľahčujú aplikáciu, výsledkom je perfektná priľnavosť a prirodzená farba
  • organické a anorganické slnečné filtre - SPF 13 - 15, ktoré chránia pred škodlivým slnečným žiarením a pred vonkajším znečistením pleti

Typ pleti:
Vhodné pre všetky typy pleti.

Ako aplikovať:
Podkladový make-up by mal byť aplikovaný pomocou latexovej hubky po celej tvári. Vklepaním bázy do vašej pleti dosiahnete ešte lepšie výsledky.

Vlastnosti

Konzistencia
fluid
Typ pleti
pre všetky typy pleti
Ochrana pred slnkom
bez SPF
Efekt
rozjasňujúci

O značke Diego dalla Palma

Kosmetika diegodallapalma | Značka diegodallapalma vznikla v talianskom Miláne okolo roku 1970. Vďaka profesionálnym schopnostiam, nekonvenčným nápadom a revolučnej technológii, ktorej koncept bol predstavený ironickým a nezvyčajným spôsobom, sa diegodallapalma stala v krátkom čase medzinárodne uznávanou kozmetickou značkou.

Luxusná kozmetika inšpirovaná talianskou umeleckou tradíciou je určená pre náročné ženy, ktoré svoj perfektný vzhľad neberú ako samozrejmosť. Pre jedinečnú starostlivosť o ženskú krásu ponúka táto značka širokú paletu produktov a dokonca i online-poradenstvo. Odborníci na slovo vzatí vám dokážu poradiť aký štýl zvoliť, aby ste bola proste neodolateľná. Môžete vyberať z rafinovaných klasických, vyzývavých, moderných či elegantných štýlov, ktoré vždy perfektne podčiarknu vašu osobnosť tak, aby ste bola nadmieru spokojná.

Základným mottom firmy diegodallapalma je prekonanie hranice farby! Experimentovanie s novými trendmi, inovatívna a príjemná textúra produktov s vysoko účinnými aktívnymi látkami, výkonnosť, pohodlná použiteľnosť a nekonečná výdrž. To je kozmetika deigodallapalma, ktorá bola navrhnutá tak, aby ctila všetky zásady luxusnej kozmetiky. Diegodallapalma - kvalita a pohodlie, ktoré ocení každá žena, ktorá túži po dokonalom make-upe a modernom príťažlivom vonkajšku!

Recenzie Diego dalla Palma Lightening Fluid Foundation

tracking pixel