DIOR Dior Bronze Monoï Balm krém po opaľovaní na tvár a telo

DIOR Dior Bronze Monoï Balm krém po opaľovaní na tvár a telo
DIOR Dior Bronze Monoï Balm krém po opaľovaní na tvár a telo
Monoï Balm 150 ml

Kód: CHD0922 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii
Darček pre vás
Zľava 15 % na slnečnú kozmetiku. V košíku zadajte kód sun15. Zľava sa nevzťahuje na produkty v akcii a vo výpredaji.

Popis DIOR Dior Bronze Monoï Balm
Vlastnosti

Nový Dior Bronze Monoï Balm rozmaznáva pokožku, ktorá bola vystavená horúcemu slnku, zvláčňuje ju a predlžuje intenzitu opálenia až pod dobu jedného mesiaca od posledného vystavenia slnku. Textúra obsahuje výťažky z monoi, navráti pokožke hydratáciu.
Aplikujte štedro na tvár a telo po každom vystavení slnečnému žiareniu. Pre predĺženie opáleného vzhľadu opakujte aplikáciu po poslednom vystavení slnku.

Vlastnosti

Konzistencia
krém
Typ pleti
pre všetky typy pleti
Typ pokožky
pre všetky typy pokožky

O značke DIOR

Keď Christian Dior vytvoril svoj módny dom v roku 1946, predstavil novú absolútnu ženskosť. Dnes značka Dior vytvára všetko od šiat, doplnkov, vôní, rúžov až po luxusnú starostlivosť, ktorá prináša každej žene krásu.

Nekonečná kreativita značky Dior sa prevtelila do tvorcca parfumov Dior - François Demachyho, ktorý venoval svoje výnimočné vedomosti budovaniu dnešných aj budúcich vôní Dior.

Grasse je región, ktorý je úzko spojený s históriou značky Dior. Sám Christian Dior sa rozhodol usadiť v La Colle Noire, aby pestoval svoje vlastné kvetiny. Od roku 2006 François Demachy, parfumér značky Dior, buduje exkluzívne vzťahy s pestovateľmi ruží a jazmínu, aby zachoval túto unikátnu oblasť a je know-how.

Recenzie DIOR Dior Bronze Monoï Balm