Brand logo

DIORDior Forever dlhotrvajúci make-up SPF 35

5×
DIOR Dior Forever dlhotrvajúci make-up SPF 35
DIOR Dior Forever dlhotrvajúci make-up SPF 35

Popis DIOR Dior Forever
Vlastnosti

Vďaka make-upu Dior Forever s ikonickou formulou, ktorá dlho vydrží bude Váš vzhľad bezchybný a zjednotený, póry budú menej viditeľné od rána do večera. Tento tekutý make-up pleť nie len zahaľuje a okamžite skrášľuje, naviac zdokonaľuje jej krásu deň po dni vďaka zloženiu obohatenému o vybranú starostlivosť pre dokonale zmyselný pohľad.

Dior Forever dodáva pleti zamatový matný vzhľad. Dior Forever je dostupný aj v rozžiarenej variante vzhľadu Dior Forever Skin Glow. Vzhľad pleti zostáva dokonalým po dobu 24 hodín*. Textúra pleti pôsobí vypnute a vyhladene, so zamatovým matným vzhľadom bez efektu masky.

Tento make-up sa chová ako starostlivosť o pleť – zamedzuje suchému vzhľadu a ochraňuje pleť pred vonkajšími vplyvmi, UVA a UVB žiarením, vďaka SPF 35 PA+++ ochrane.

VÝSLEDKY TESTOV:

  • 98% žien usúdilo matný vzhľad ich pleti ako prirodzený.**
  • 95% žien ocenilo textúru, zodpovedajúcemu krému.**
  • 97% žien by odporučilo produkt svojim najbližším.

* Inštrumentálny test, 20 subjektov.
** Test, 66 žien.

Výťažok z fialky napomáha zvláčniť pleť a ochrániť ju pred suchým vzhľadom. * Pleť je upokojená, vyzerá vyhladene a žiari krásou.

Výťažok zo šípky so svojimi ochrannými účinkami je už niekoľko rokov hviezdnou ingredienciou Dior Forever. Napomáha ochraňovať kvalitu pleti pred vonkajšími vplyvmi a eliminovať vzhľad rozšírených pórov. S každou aplikáciou sú póry menej viditeľné a textúra pleti je zjednotená.

Skrášľujúce pigmenty sa prispôsobia tónu pleti pre vzhľad zmyselne skrášlenej pleti s nepatrným nalíčením.

* In vitro test ingrediencií.

Dior Forever Skin sa prispôsobuje každému tónu pleti.

"Matný vzhľad – pokiaľ je rozžiarený – je dokonalý. Je vždy lichotivý za všetkých okolností. Zjednocuje tón pleti a eliminuje nedokonalosti a jemné vrásky."
Peter Philips, kreatívny a image riaditeľ Dior make-upu

Návod na používanie
Odporučenie Petera Philipse:
1. Začnite aplikáciou malého množstva na miesta, ktoré potrebujú korekciu a potom ju nechajte jemnými pohybmi splynúť s pleťou.
2. Pokiaľ túžite po jednotnom vzhľade a krytí po celej tvári, môžete aplikovať make-up pomocou štetca. Formula s 24-hodinovou* výdržou znamená, že nebudete potrebovať úpravy v priebehu dňa.

Vlastnosti

Konzistencia
fluid
Typ pleti
pre všetky typy pleti
Typ krytia
stredné
Ochrana pred slnkom
s SPF
Efekt
matný, dlhotrvajúci
Odtieň make-upu
light

O značke DIOR

Keď Christian Dior vytvoril svoj módny dom v roku 1946, predstavil novú absolútnu ženskosť. Dnes značka Dior vytvára všetko od šiat, doplnkov, vôní, rúžov až po luxusnú starostlivosť, ktorá prináša každej žene krásu.

Nekonečná kreativita značky Dior sa prevtelila do tvorcca parfumov Dior - François Demachyho, ktorý venoval svoje výnimočné vedomosti budovaniu dnešných aj budúcich vôní Dior.

Grasse je región, ktorý je úzko spojený s históriou značky Dior. Sám Christian Dior sa rozhodol usadiť v La Colle Noire, aby pestoval svoje vlastné kvetiny. Od roku 2006 François Demachy, parfumér značky Dior, buduje exkluzívne vzťahy s pestovateľmi ruží a jazmínu, aby zachoval túto unikátnu oblasť a je know-how.

Recenzie DIOR Dior Forever5