Dior Escale à Portofinotoaletná voda pre ženy

4×
Dior Escale à Portofino toaletná voda pre ženy
Dior Escale à Portofino toaletná voda pre ženy
75 ml
81,00

Kód: CHD0050 | Na sklade
1
Zásielkovňa
streda 23. 9. 2020
Osobný odber
streda 23. 9. 2020

Popis parfému Dior Escale à Portofino
Zloženie

Túto nekonečnú inšpirujúcu a výraznú vôňu povznáša pomyslenie na cestovanie. Pre tento výlet do Talianska, ako prvý diel novej voňavej odysey značky Dior, vytvoril autor módneho domu, François Demachy, vôňu, ktorá je charakteristická svojou sviežosťou, ale pritom silnejšie štruktúrovaná ako kolínska voda. Medzi nezabudnuteľné zložky patria hesperidické nóty rovnako, ako aj skvelé akordy kalábrijského bergamotu. Výrazne sa presadzuje taliansky cedrát a sicílsky horký pomaranč. Spoločne sa snúbia do živej, iskrivej, jemnej sviežosti a vytvárajú dokonalú kulisu pre intímnu mandľovú nótu, ktorá nastupuje postupne, ale vytrvalo. Táto Eau de Toilette obsahuje 16 prírodných, vybraných esencií, exkluzívne zložky z Talianska a oblasti Stredomoria.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
taliansky citrón
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
horké mandle
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
pomarančový kvet
Druh vône
citrusová, aromatická

O značke Dior

Keď Christian Dior vytvoril svoj módny dom v roku 1946, predstavil novú absolútnu ženskosť. Dnes značka Dior vytvára všetko od šiat, doplnkov, vôní, rúžov až po luxusnú starostlivosť, ktorá prináša každej žene krásu.

Nekonečná kreativita značky Dior sa prevtelila do tvorcca parfumov Dior - François Demachyho, ktorý venoval svoje výnimočné vedomosti budovaniu dnešných aj budúcich vôní Dior.

Grasse je región, ktorý je úzko spojený s históriou značky Dior. Sám Christian Dior sa rozhodol usadiť v La Colle Noire, aby pestoval svoje vlastné kvetiny. Od roku 2006 François Demachy, parfumér značky Dior, buduje exkluzívne vzťahy s pestovateľmi ruží a jazmínu, aby zachoval túto unikátnu oblasť a je know-how.

Recenzie Dior Escale à Portofino