Dior J'adore Absolu parfumovaná voda pre ženy

4×
Dior J'adore Absolu parfumovaná voda pre ženy
Dior J'adore Absolu parfumovaná voda pre ženy
75 ml
103,10

137,47 / 100 ml, vr. DPH
Kód: CHD0352 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
štvrtok 4. 3. 2021
Osobný odber
už zajtra streda 3. 3. 2021

Popis parfému Dior J'adore Absolu
Zloženie

J'adore Absolu je novým kvetinovým nektárom Domu Dior. Je to neuveriteľne bohatá kompozícia, François Demachy spája zmyselné a zvodné kvetinové absolútne silice. Absolútne silice jazmínu z Grasse, jazmínu arabského, ruže a magnólie sa snúbi s nevídanou sviežosťou: kvetiny sú sladké ako delikátny sirup – jemný, prírodný a zvodný nektár. J'adore Absolu je postavený na jazmíne z Grasse – rozmarnej kráske, ktorá potrebuje trpezlivosť a zberá sa v presný okamih, kedy vydáva svoje najzmyselnejšie akcenty. Amfora J'adore Absolu je skrášlená novým jemným a takmer fluidným náhrdelníkom. Pripomína jemný klenot tancujúci na šiji ženy, nasleduje každý jej pohyb. „Chcel som, aby z tohto zloženia vyžarovala plná intenzita jazmínu. Je živočíšny, ovocný a prekypuje slnečným svitom. Keď je ovinutý medovými nótami kvetu pomarančovníka a ruže, vystúpia do popredia jeho nektárové, šťavnaté nóty.“

François Demachy

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
magnólia
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
jazmín z Grasse
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
pomaranč
Druh vône
ovocná, kvetinová

O značke Dior

Keď Christian Dior vytvoril svoj módny dom v roku 1946, predstavil novú absolútnu ženskosť. Dnes značka Dior vytvára všetko od šiat, doplnkov, vôní, rúžov až po luxusnú starostlivosť, ktorá prináša každej žene krásu.

Nekonečná kreativita značky Dior sa prevtelila do tvorcca parfumov Dior - François Demachyho, ktorý venoval svoje výnimočné vedomosti budovaniu dnešných aj budúcich vôní Dior.

Grasse je región, ktorý je úzko spojený s históriou značky Dior. Sám Christian Dior sa rozhodol usadiť v La Colle Noire, aby pestoval svoje vlastné kvetiny. Od roku 2006 François Demachy, parfumér značky Dior, buduje exkluzívne vzťahy s pestovateľmi ruží a jazmínu, aby zachoval túto unikátnu oblasť a je know-how.

Recenzie Dior J'adore Absolu4