Dior J'adoretelový olej pre ženy

Dior J'adore telový olej pre ženy
Dior J'adore telový olej pre ženy
150 ml
58,00

Kód: CHD6253 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
štvrtok 1. 10. 2020
Osobný odber
už zajtra streda 30. 9. 2020

Popis parfému Dior J'adore
Zloženie

Suchý olej na vlasy, telo a nechty. J´adore Huile Divine, je pozvánkou k okamžitému potešeniu. Zmyselná a vzdušná formula sa rýchlo vstrebáva a bohato hydratuje pokožku, pričom ju zanecháva jemnú ako hodváb. Olej ukľudní opálenú pokožku. Bol navrhnutý vo spreji, aby zaistil bohatú aplikáciu. Vyzdvihuje nóty kvetinového buketu s nótou soli, ktorá zahreje pokožku ako slnečné paprsky.

""J´adore je neobyčajná vôňa, keďže je originálna, charakteristická a ľahko sa zapáči. Zmyselná a napriek tomu nie príliš ťažká. Je to kompozícia, ktorá dáva dohromady protiklady a tým spojuje kvetinové nóty do zvodného, jedinečného a kúzelného súboru. J´adore vytvoril kvetinu, ktorá v skutočnosti neexistuje.“

François Demachy, autor vôní Dior.

Pro intenzívny zmyslový rituál:

Naneste J´adore Huile Divine na telo.

Aplikujte J´adore Eau de Toilette na pulzné body.

Vôňu zvýraznite  s J´adore Hair Mist.

Aplikujte J´adore Eau de Toilette na pulzné body.

Vôňu zvýraznite  s J´adore Hair Mist.

Zloženie

Konzistencia
olej

O značke Dior

Keď Christian Dior vytvoril svoj módny dom v roku 1946, predstavil novú absolútnu ženskosť. Dnes značka Dior vytvára všetko od šiat, doplnkov, vôní, rúžov až po luxusnú starostlivosť, ktorá prináša každej žene krásu.

Nekonečná kreativita značky Dior sa prevtelila do tvorcca parfumov Dior - François Demachyho, ktorý venoval svoje výnimočné vedomosti budovaniu dnešných aj budúcich vôní Dior.

Grasse je región, ktorý je úzko spojený s históriou značky Dior. Sám Christian Dior sa rozhodol usadiť v La Colle Noire, aby pestoval svoje vlastné kvetiny. Od roku 2006 François Demachy, parfumér značky Dior, buduje exkluzívne vzťahy s pestovateľmi ruží a jazmínu, aby zachoval túto unikátnu oblasť a je know-how.

Recenzie Dior J'adore