Prejsť na hlavný obsah
Diptyque Philosykos toaletná voda unisex
Diptyque Philosykos toaletná voda unisex
Diptyque Philosykos toaletná voda unisex
Hlava
figa, figový list
Srdce
figovník
Základ
céder, pižmo
Druh vônearomatická, drevitá

Vôňa pripomínajúca prechádzky figovníkovými hájmi slnkom zaliateho Grécka.

Pomyselná cesta figovníkovým hájom, krajinou plnou vôní. Cesta za vzácnymi surovinami a nečakanými kombináciami. Spomienka na grécke leto na hore Pelion, to je unisex toaletná voda Diptyque Philosykos. Táto vôňa je ódou na celý figovník, na zelenú sviežosť listov, mliečnu chuť fíg alebo zemitú arómu bieleho dreva. Spomienka na časy, keď sa k moru chodilo cez slnkom zaliate háje plné divých figovníkov.

  • drevitá aromatická vôňa pre ženy aj mužov
  • uvedená na trh v roku 1996
  • vôňa fíg v celej svojej kráse

Zloženie vône
Vôňa Diptyque Philosykos sa otvára medovo sladkou arómou fíg v spojení so zelenými figovými listami. Základ vône tvorí hrejivá drevitá aróma cédra v kombinácii s animálnym pižmom. Celková aróma majstrovsky prepája zelené a drevité stránky so sladkými, mliečnymi a sviežimi aspektmi, je svieža, zelená a nádherne prirodzená.

Príbeh vône
Vôňa Philosykos je inšpirovaná gréckymi figovníkmi a horúcimi gréckymi letami. Philosykos totiž v gréčtine znamená „priateľ figovníka“. Predstavuje cestu medzi minulosťou a budúcnosťou, medzi tradíciou a avantgardou, k miestu plnému histórie, ale aj nových myšlienok. Diptyque Philosykos nie je len skvelou voľbou pre milovníkov vône fíg, ale získa si každého, kto má rád drevité aromatické vône s veľmi výraznou zelenou stránkou.

DiptyquePhilosykos toaletná voda unisex

6×
50 ml
105,00

Viac než 5 ks na sklade | 210,00 / 100 ml, vr. DPH | Kód: DIP0666
1
Chcem sa dozvedieť o gravírovaní viac
Večerné doručenie
streda 29. 5. 2024
Osobný odber
streda 29. 5. 2024