Diva & Nice Cosmetics Accessories

sada aplikátorov

Diva & Nice Cosmetics Accessories sada aplikátorov
Diva & Nice Cosmetics Accessories sada aplikátorov
Professional
3,84

Kód: DIV2006 | Viac než 20 ks na sklade

Sada obsahuje: 2x penový aplikátor na očné tiene

ks
Kuriérom SPS (UPS)
utorok 28. 5. 2019
Osobný odber
utorok 28. 5. 2019
Diva & Nice Cosmetics Accessories
Professional | 3,84

Popis kozmetiky Diva & Nice Cosmetics Accessories

Sada štetcov na líčenie Diva & Nice Cosmetics Accessories vám umožní vytvoriť akékoľvek denné aj večerné líčenie ako od profesionála.

O značke Diva & Nice Cosmetics

Česká spoločnosť Diva & Nice Cosmetics, ktorá bola založená v roku 1994, sa špecializuje na predaj dekoratívnej kozmetiky a príslušenstva (labutienky na púder, štetce, pinzety, nožnice, make-up hubky a veľa ďalších). V jej bohatej ponuke však nájdete aj množstvo ďalších zaujímavých výrobkov.
Filozofia Diva & Nice Cosmetics je jednoduchá – dodávať na trh kvalitný a súčasne finančne dostupný tovar. Je nutné dodať, že tento cieľ sa jej dlhodobo darí plniť. Veľkú obľubu si získali napríklad prípravky na oči a nalepovacie riasy Diva & Nice Cosmetics. Samostatnú zmienku si zaslúžia tiež dizajnové zrkadlá rôznych tvarov (srdce, ovál, štvorec...) a vzorov.
Diva & Nice Cosmetics sa postupom času stala synonymom krásy a príťažlivosti. Jej produkty sa vyznačujú ľahkou použiteľnosťou a vysokou funkčnosťou. Vyskúšajte ich a uvidíte, že budete nadšení! Značka Diva & Nice Cosmetics iste zaujme všetkých jedincov, ktorí túžia po perfektnom, neprehliadnuteľnom vzhľade, často vyberajú očami a chcú podčiarknuť svoj osobitý štýl.