DKNY Be Delicious Fresh Blossom

parfumovaná voda pre ženy 100 ml

32×
DKNY Be Delicious Fresh Blossom parfumovaná voda pre ženy 100 ml
DKNY Be Delicious Fresh Blossom parfumovaná voda pre ženy 100 ml
100 ml
32,80

Kód: DKN0061 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Zásielkovňa
už zajtra piatok 28. 6. 2019
Osobný odber
už zajtra piatok 28. 6. 2019
DKNY Be Delicious Fresh Blossom
100 ml | 32,80

Popis parfému DKNY Be Delicious Fresh Blossom

DKNY Be Delicious Fresh Blossom je ľahký, svieži dámsky parfém, s jemne sladkým nádychom. Už len letmý pohľad na flakón vám pripomenie rozkvitnutý jabloňový sad. A taká je i vôňa. Plná rozkvitnutých kvetov s náznakom budúceho ovocia. Nadýchnite sa osviežujúceho vánku a jarného slnka. Načerpajte energiu do náročného dňa. Jemné kvetinové tóny konvalinky, ruže a jazmínu sa s eleganciou prelínajú s letným ovocím. Je to skvost pre ženy, ktoré milujú život a energiu.

Be Delicious Fresh Blossom je žiarivá vôňa, v ktorej sa prelína vitalita a ženskosť, jemnosť a dynamika zároveň. Je to veľmi dynamická a sexy vôňa, vhodná na celodenné nosenie, ktorá vás dokáže odviesť od každodennej rutiny. Prechádzajte sa jabloňovým sadom a dýchajte vôňu Fresh Blossom.

Zloženie

Hlava
listy čiernej ríbezle, marhuľa
Srdce
jazmín, konvalinka, ruža
Základ
červené jablko, drevité tóny
Druh vône
kvetinová, ovocná

O značke DKNY

Parfémy DKNY | DKNY je značkou veľmi mladou a pritom nesmierne známou. DKNY vznikla v roku 1988 v americkom New Yorku. Zaslúžila sa o to Donna Karan a ako názov použila svoje vlastné iniciály plus iniciály daného mesta - teda Donna Karan New York. Značne populárnou a podstatnou zložkou sortimentu DKNY sú hodinky. DKNY mala od začiatku za cieľ priniesť na trh módy a vôní luxus v modernom mestskom poňatí, čo sa podarilo až pri vynaložení veľkých nákladov. To priviedlo DKNY k nemalým finančným ťažkostiam, ktoré ju nakoniec donútili k predaju spoločnosti Louis Vuitton. Dnes sa matka firmy Donna Karan hojne venuje charite. Čo sa dostupných kolekcií týka, odporúčame vyskúšať napríklad mladú a veľmi premenlivú vôňu DKNY Be Delicious.

Hodnotenie DKNY Be Delicious Fresh Blossom

Pridať novú recenziu

5.0
32 hodnotenie
23
6
1
1
1
vzhľad flakónu
výdrž vône
intenzita
celkový dojem