DKNY Be Delicious

parfumovaná voda tester pre ženy 100 ml

52×
DKNY Be Delicious parfumovaná voda tester pre ženy 100 ml
DKNY Be Delicious parfumovaná voda tester pre ženy 100 ml
parfumovaná voda tester pre ženy 100 ml

Kód: DKN0026 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
DKNY Be Delicious
parfumovaná voda tester pre ženy 100 ml

Popis parfému DKNY Be Delicious

DKNY Be Delicious je svieža parfémovaná voda inšpirovaná životným štýlom New Yorku, vhodná predovšetkým pre jarné a letné obdobie. Spočiatku zaujme Be Delicious svojou jablčnou vôňou zmiešanou s tónom uhorky. Svieže jablko potom vystrieda krásna kvetinová aróma.

Parfémovaná voda DKNY Be Delicious ľahko zaujme každú ženu, bez ohľadu na vek. Zvlášť podmanivá a neodolateľná je sviežosť vône, ktorá vo vás vyvolá pocit života a pokušenia. Kombinácia vybraných ingrediencií vám prinesie pocity nevinnosti, neodolateľnosti a tajomstva.

Zloženie

Hlava
grapefruit, jablko, magnólia, uhorka
Srdce
fialka, konvalinka, ruža, tuberóza
Základ
biela ambra, drevité tóny, santalové drevo
Druh vône
kvetinová, ovocná

O značke DKNY

Parfémy DKNY | DKNY je značkou veľmi mladou a pritom nesmierne známou. DKNY vznikla v roku 1988 v americkom New Yorku. Zaslúžila sa o to Donna Karan a ako názov použila svoje vlastné iniciály plus iniciály daného mesta - teda Donna Karan New York. Značne populárnou a podstatnou zložkou sortimentu DKNY sú hodinky. DKNY mala od začiatku za cieľ priniesť na trh módy a vôní luxus v modernom mestskom poňatí, čo sa podarilo až pri vynaložení veľkých nákladov. To priviedlo DKNY k nemalým finančným ťažkostiam, ktoré ju nakoniec donútili k predaju spoločnosti Louis Vuitton. Dnes sa matka firmy Donna Karan hojne venuje charite. Čo sa dostupných kolekcií týka, odporúčame vyskúšať napríklad mladú a veľmi premenlivú vôňu DKNY Be Delicious.

Recenzie DKNY Be Delicious

Pridať novú recenziu

5.0
52 hodnotenie
45
4
3
vzhľad flakónu
výdrž vône
intenzita
celkový dojem