02 205 702 50 po-pia 8-22 hod., so-ne 10-22 hod.

DKNY Gold Parfumovaná voda tester pre ženy

 • DKNY Gold Parfumovaná voda tester pre ženy
   viac

  Tento produkt je TESTER.
  Tester je špeciálna verzia, ktorá je zabalená do bielej škatuľky a nemáva kryt rozprašovača. Zloženie vône je rovnaké.
  Viac informácií o TESTERU

  Varianty DKNY Gold

  • DKNY Gold Parfumovaná voda tester pre ženy 50 ml Parfumovaná voda tester pre ženy 50 ml  

  Hore

  Popis parfému DKNY Gold

  Hodnotenie

  Vzhľad flakónu

  Výdrž vône

  Intenzita

  Celkový dojem

  Donnu Karan, návrhárku parfému vždy priťahovalo zlato pre jeho vášeň a silu a preto sa rozhodla vytvoriť parfém, ktorý by vyžaroval teplo, silu a príťažlivosť a tým vystihoval jeho vlastnosti. Vôňa Gold je postavená z dvoch hlavných prvkov, ktoré nesú vôňu zlata; ľalie a ambry. Ľalia je opojná, láka a zvádza, jantár je teplý, ako dotyk zlata. Vďaka tímu výrobcou parfémov vznikol v roku 2006 parfém silný, ale zároveň veľmi jemný a ženský.

  Čo je to tester? Testery sa bežne používajú v kamenných parfumériách, aby si na nich mohli zákazníci vyskúšať, ako parfém vonia. Keďže tester nie je primárne určený na voľný predaj pre koncového zákazníka, nebýva jeho vyhotovenie tak farebné a honosné. Tester sa od klasického produktu líši iba tým, že býva balený v bielej krabičke bez potlače, prípadne je celkom bez obalu a väčšinou nemáva ochranné viečko rozprašovača. Ak teda chcete vôňu len pre seba a krabičku nepotrebujete, tester je ideálnou voľbou. V prípade, že sa jedná o darček, je vhodnejšie klasické balenie.

  Hore

  O značke DKNY

  Parfémy DKNY | DKNY je značkou veľmi mladou a pritom nesmierne známou. DKNY vznikla v roku 1988 v americkom New Yorku. Zaslúžila sa o to Donna Karan a ako názov použila svoje vlastné iniciály plus iniciály daného mesta - teda Donna Karan New York. Značne populárnou a podstatnou zložkou sortimentu DKNY sú hodinky. DKNY mala od začiatku za cieľ priniesť na trh módy a vôní luxus v modernom mestskom poňatí, čo sa podarilo až pri vynaložení veľkých nákladov. To priviedlo DKNY k nemalým finančným ťažkostiam, ktoré ju nakoniec donútili k predaju spoločnosti Louis Vuitton. Dnes sa matka firmy Donna Karan hojne venuje charite. Čo sa dostupných kolekcií týka, odporúčame vyskúšať napríklad mladú a veľmi premenlivú vôňu DKNY Be Delicious.

  Hore

  Recenzie DKNY Gold

  Čo si o DKNY Gold myslíte vy?

  Položky označené hviezdičkou * sú povinné.


  Hodnotenie *

  1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie "

  1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie "

  1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie "

  1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie "