DKNY Men 2009toaletná voda pre mužov

3×
DKNY Men 2009 toaletná voda pre mužov 100 ml
DKNY Men 2009 toaletná voda pre mužov 100 ml
100 ml

Kód: DKN0084 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Popis parfému DKNY Men 2009

Toaletná voda DKNY Men 2009 je pánsky parfém navrhnutý mladou, ale napriek tomu významnú americkou módnou značkou DKNY. Firma si od začiatku kladie za cieľ ponúknuť svojim zákazníkom luxus a eleganciu, ktorú konfrontuje s atmosférou súčasného veľkomesta a podáva tak tradičné hodnoty v modernom háve. Parfém Men 2009 bol na trh uvedený v roku 2009 ako pokračujúci, bohatšia verzia pôvodného parfému DKNY Men z roku 2000.

Vôňa je nenásilná, jemná, ale dostatočne nápadná a priebojná. Kombinuje  tradičné prvky, ktoré sú samy o sebe zárukou úspechu u každého človeka, ale dáva ich do nového, moderného kontextu tak, aby viac zodpovedali požiadavkám súčasnej doby a súčasného muža. Ocenia ju všetci, ktorí sa neboja žiť naplno a využiť k tomu všetky dostupné a ponúkané prostriedky a možnosti. Povaha vône je vytvorená tak, aby podčiarkovali základné hodnoty a vlastnosti, ktoré dokážu imponovať za každých okolností. Vďaka svojmu prirodzenému vyzneniu sa parfém hodí úplne na každú príležitosť a každodenné použitie. Je využiteľný rovnako dobre pre prácu v kancelárii ako pre večerné stretnutie s priateľmi.

Vonný akord parfému Men 2009 sa začína čerstvými citrusovými tónmi bergamotu a sladkej mandarínky, ktoré podkresľuje svieža korenená aróma borievky. Plynulo nadväzuje aróma kardamónu priostrená štipľavým korením. Aby si vôňa ale zachovala svoju priezračnosť, rozjasňuje ju nádych jazmínu. Záveru potom dominuje orientálna atmosféra cédrového dreva, bylinkového vetiveru a koreňa orris a transcendentného pačuli.

Flakón toaletnej vody podtrhuje súčasnosť a čistotu celej vône. Je uvedený v krištáľovom skle so striebristo kovovým uzáverom. Celý je koncipovaný do tvaru inšpirovaného modernou architektúrou centrálneho New Yorku.

Zloženie

Hlava
bergamot, jalovec, mandarínka
Srdce
jazmín, kardamóm, korenie
Základ
céder, koreň kosatca, pačuli, vetiver
Druh vône
aromatická, drevitá

O značke DKNY

Parfémy DKNY | DKNY je značkou veľmi mladou a pritom nesmierne známou. DKNY vznikla v roku 1988 v americkom New Yorku. Zaslúžila sa o to Donna Karan a ako názov použila svoje vlastné iniciály plus iniciály daného mesta - teda Donna Karan New York. Značne populárnou a podstatnou zložkou sortimentu DKNY sú hodinky. DKNY mala od začiatku za cieľ priniesť na trh módy a vôní luxus v modernom mestskom poňatí, čo sa podarilo až pri vynaložení veľkých nákladov. To priviedlo DKNY k nemalým finančným ťažkostiam, ktoré ju nakoniec donútili k predaju spoločnosti Louis Vuitton. Dnes sa matka firmy Donna Karan hojne venuje charite. Čo sa dostupných kolekcií týka, odporúčame vyskúšať napríklad mladú a veľmi premenlivú vôňu DKNY Be Delicious.

Recenzie DKNY Men 2009

4.0
1
1
1
vzhľad flakónu
výdrž vône
intenzita
celkový dojem