Prejsť na hlavný obsah

DoktorBio

O značce

Vysokokvalitné suroviny v biokvalite, škandinávsky pôvod, udržateľnosť. To je len pár pojmov, ktoré charakterizujú značku DoktorBio a všetky jej potraviny a výživové doplnky.

 

DoktorBio je česká firma, ktorá vznikla v roku 2010. Jej zakladatelia sa inšpirovali osobnými skúsenosťami, ktoré získali počas pobytov v zahraničí. Na cestách sa zoznámili s doteraz nepoznanými funkčnými výrobkami, ktoré chceli priviesť aj na náš trh. DoktorBio preto ponúka len produkty nabité účinnými látkami v zmysluplných kombináciách a 100 % biokvalite. Môžete sa pri nich spoľahnúť na čistotu lokalít zberu surovín, ich udržateľnú produkciu a priamy kontakt výrobcov s farmármi a spracovateľmi.

Najviac surovín pre výrobky DoktorBio pochádza zo Škandinávie. Predovšetkým ide o divorastúcu hubu čagu, lesné ovocie, výhonky a bylinky. Škandinávia sa vyznačuje panenskou prírodou s vysokou čistotou vzduchu a podzemných vôd, citlivým ekologickým prístupom a férovou spoluprácou obchodníkov. Tieto „poklady prírody“ nadchnú nielen tých, čo majú radi prírodnú či vegánsku filozofiu.

celý text skryť text