Prejsť na hlavný obsah
Dolce&Gabbana The Only One Intense parfumovaná voda pre ženy
Dolce&Gabbana The Only One Intense parfumovaná voda pre ženy
Dolce&Gabbana The Only One Intense parfumovaná voda pre ženy
Hlava
neroli, mandarínka
Srdce
jazmín, pomarančový kvet
Základ
vanilka, kašmírové drevo
Druh vônekvetinová

Nechajte vystúpiť do popredia svoju zmyselnosť, ktorá z vás môže vyžarovať ako slnce alebo sa prejaviť aj ako dokonale spletitá. Presne taká je aj parfumovaná voda pre ženy Dolce & Gabbana The Only One Intense, s ktorou svoju ženskosť zvýrazníte tým najlákavejším spôsobom.

  • orientálno-kvetinová vôňa, ktorá zvýrazní zvodný charakter ženy
  • intenzívnejšie pokračovanie vône Dolce & Gabbana The Only One
  • predstavená v roku 2020

Zloženie vône
O úvodné okúzlenie sa postará šťavnatosť talianskych mandarínok, citrusovo sladké neroli s mierne horkastým podtónom a rozpoznáte aj sviežu vôňu chrumkavého zeleného jablka. Po chvíli sa rozvonia aj opojný a podmanivý jazmín. Na hladkej sladkej nôte zažijete dlhé doznievanie vďaka hrejivej vanilke a jemnému kašmírovému drevu.

Príbeh vône
Čierna je pre značku Dolce & Gabanna ikonickou farbou a podpísala sa aj do flakónu vône Dolce & Gabbana The Only One Intense. Dokonale vyjadruje intenzitu jeho obsahu, ktorá dosahuje až hypnotickú úroveň.

Tvar fľaštičky zostáva rovnaký ako pri vôni Dolce & Gabbana The Only One a zlaté detaily pripomínajú oslnivú eleganciu, zatiaľ čo oblúčiky písaného písma, tiež vo farbe zlata, symbolizujú zvodnú siluetu ženy.

Dolce&GabbanaThe Only One Intense parfumovaná voda pre ženy

16×
100 ml

Tento produkt nie je momentálne k dispozícii | Kód: DOG08605