Dove Anti-Stresskozmetická sada I. pre ženy

Dove Anti-Stress kozmetická sada I. pre ženy
Dove Anti-Stress kozmetická sada I. pre ženy

Kód: DOV02005 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Anti-Stress Micellar Water sprchový gél 250 ml + Pink Cream mydlo Pink 100 g + Invisible Care Floral Touch antiperspirant 150 ml + kozmetická taška

  • Zloženie
  • O značke
  • Recenzie

Vlastnosti

Druh balenia
dezodorant v spreji
Typ pokožky
pre všetky typy pokožky
Typ sady
darčeková sada

O značke Dove

Značka Dove prináša na trh kvalitné produkty pre starostlivosť o telo, ktoré zaistia dokonalú výživu a hydratáciu pokožky. Prvý výrobok Dove sa objavil na americkom trhu už v roku 1957. Krémová mydlová tableta s obsahom jednej štvrtiny hydratačného krému znamenala skutočnú revolúciu v starostlivosti o pokožku a ponúkla jedinečnú alternatívu k bežným mydlám, ktoré pokožku vysušovali.

Produkty Dove, ktoré zahŕňajú dezodoranty, antiperspiranty, mydlá, prípravky pre intímnu hygienu, na sprchovanie, do kúpeľa a na starostlivosť o telo, sa dnes predávajú vo viac než 75 krajinách po celom svete. Značka využíva mnoho inovatívnych patentovaných technológií.

Dove stále plní svoje posolstvo výživy a hydratácie pokožky. Za svoje poslanie považuje nielen prinášať kvalitné produkty pre dokonalú starostlivosť o telo a vlasy, ale tiež pomôcť všetkým ženám uvedomiť si ich potenciál krásy. Prianím Dove je, aby sa každá žena cítila atraktívnejšie.

Recenzie Dove Anti-Stress