Dove Nourishing Secrets Invigorating Ritual ochranné telové mlieko v spreji

Dove Nourishing Secrets Invigorating Ritual ochranné telové mlieko v spreji
Dove Nourishing Secrets Invigorating Ritual ochranné telové mlieko v spreji
190 ml

Kód: DOV02059 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii
Darček pre vás
V košíku zadajte kód care15 a na telovú kozmetiku získate zľavu 15 %. Zľava sa nevzťahuje na produkty v akcii a vo výpredaji.

Popis Dove Nourishing Secrets Invigorating Ritual
Vlastnosti

Dezodorant Dove Nourishing Secrets účinne bojuje proti nepríjemnému zápachu a dodá vám dlhodobo pocit komfortu a sviežosti.

Telový sprej Dove Nourishing Secrets vám zaistí príjemné osvieženie kedykoľvek v priebehu dňa.

Vlastnosti:

  • chráni pred nepríjemným zápachom
  • príjemne vonia
  • dodáva sviežosť
  • osviežuje a dodáva príjemný pocit čistoty
  • dodáva dlhodobý pocit komfortu a čistoty
  • osviežuje a energizuje
  • ošetruje pokožku tela

Použitie:
Aplikujte potrebné množstvo prípravku na čistú pokožku, najlepšie po sprche alebo kúpeli. Dobre vmasírujte. Aplikujte kedykoľvek v priebehu dňa. Postupujte podľa priloženého návodu.

Vlastnosti

Druh balenia
sprej
Typ pokožky
pre všetky typy pokožky

O značke Dove

Značka Dove prináša na trh kvalitné produkty pre starostlivosť o telo, ktoré zaistia dokonalú výživu a hydratáciu pokožky. Prvý výrobok Dove sa objavil na americkom trhu už v roku 1957. Krémová mydlová tableta s obsahom jednej štvrtiny hydratačného krému znamenala skutočnú revolúciu v starostlivosti o pokožku a ponúkla jedinečnú alternatívu k bežným mydlám, ktoré pokožku vysušovali.

Produkty Dove, ktoré zahŕňajú dezodoranty, antiperspiranty, mydlá, prípravky pre intímnu hygienu, na sprchovanie, do kúpeľa a na starostlivosť o telo, sa dnes predávajú vo viac než 75 krajinách po celom svete. Značka využíva mnoho inovatívnych patentovaných technológií.

Dove stále plní svoje posolstvo výživy a hydratácie pokožky. Za svoje poslanie považuje nielen prinášať kvalitné produkty pre dokonalú starostlivosť o telo a vlasy, ale tiež pomôcť všetkým ženám uvedomiť si ich potenciál krásy. Prianím Dove je, aby sa každá žena cítila atraktívnejšie.

Recenzie Dove Nourishing Secrets Invigorating Ritual