Dr. Feelgood Herbal Kick

dvojfázové omladzujúce sérum pre zrelú pleť

1×
Dr. Feelgood Herbal Kick dvojfázové omladzujúce sérum  pre zrelú pleť
Dr. Feelgood Herbal Kick dvojfázové omladzujúce sérum  pre zrelú pleť
Dr. Feelgood Herbal Kick dvojfázové omladzujúce sérum  pre zrelú pleť
50 ml
24,40

Kód: DRF00641 | Viac než 5 ks na sklade
ks
Zásielkovňa
už zajtra štvrtok 21. 3. 2019
Osobný odber
už zajtra štvrtok 21. 3. 2019
Dr. Feelgood Herbal Kick
50 ml | 24,40

Popis kozmetiky Dr. Feelgood Herbal Kick

Prípravok Dr. Feelgood Herbal Kick dokáže perfektne posilniť a rozžiariť zrelú pleť a zaistiť jej kvalitnú starostlivosť.

Vlastnosti:

  • obnovuje mladistvý a žiarivý vzhľad
  • zlepšuje pružnosť pleti
  • spevňuje a vypína pleť

Použitie:
Aplikujte malé množstvo prípravku na očistenú tvár a oblasť krku. Jemne vklepte do pleti bruškami prstov. Pokračujte svojou obvyklou rannou/večernou starostlivosťou.

Vlastnosti

Konzistencia
sérum
Podľa problému pleti
regenerácia a obnova hustoty, vrásky a linky
Typ pleti
pre všetky typy pleti
Vek
zrelá pleť

O značke Dr. Feelgood

Objavte silu prírody, ktorá sa ukrýva v produktoch Dr. Feelgood! Výrobky Dr. Feelgood obsahujú najvyššie možné množstvo bioaktívnych látok, vitamínov a minerálov v ich prirodzenej podobe. Tieto prírodné látky dokážu preniknúť až do najhlbších vrstiev pokožky, kde pôsobia komplexne. Rýchlo sa vstrebávajú a nezanechávajú pocit mastnoty. Výrobky Dr. Feelgood intenzívne hydratujú a zvláčňujú pokožku, obnovujú jej pružnosť a prispievajú k vyhladeniu vrások.¨

Oleje značky Dr. Feelgood sú ďalej vhodné aj na masáž celého tela alebo ich môžete užívať vnútorne. Oleje, ktoré možno konzumovať, sú na etikete označené ako jedlé. Prírodné oleje Dr. Feelgood sa tak môžu stať súčasťou pokrmov alebo ich môžete užívať len tak lyžičkou. Účinné prírodné látky pôsobia preventívne proti vzniku mnohých ochorení a sú tak veľmi dôležitou súčasťou zdravého životného štýlu.

Značka Dr. Feelgood si veľmi zakladá na kvalite svojich výrobkov. Všetky jednodruhové oleje sú vyrobené len z plodov jednej konkrétnej rastliny, a to lisovaním za studena, vďaka čomu zostávajú v olejoch všetky dôležité látky. Starajte sa o svoju krásu zvonku aj zvnútra s výrobkami značky Dr. Feelgood!