Dr. Hauschka Decorativepaletka na líčenie očí a obočia

Dr. Hauschka Decorative paletka na líčenie očí a obočia
Dr. Hauschka Decorative paletka na líčenie očí a obočia
odtieň 01 stone 5,3 g

Kód: DHA1295 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii
Darček pre vás
Stačí teraz nakúpiť čokoľvek v hodnote nad 50 € a v košíku si ako darček môžete vybrať ponožky, peňaženku alebo trendy tašku. Nezabudnite, táto ponuka je limitovaná a platí len do vypredania zásob.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
  • Popis produktu
  • O značke
  • Recenzie

Popis produktu Dr. Hauschka Decorative

S luxusnou paletkou Dr. Hauschka Decorative hravo vytvoríte dokonalé líčenie ako od profesionála.

Vlastnosti:

  • umožňuje rozmanité líčenie s prirodzeným efektom
  • tieňuje očné viečka
  • dokonale zvýrazní obočie

Použitie:
Nanášajte tiene na očné viečka štetčekom, penovým aplikátorom alebo bruškami prstov. Za pomoci štetčeka či aplikátora vytvarujte a vyfarbite obočie pre dosiahnutie ideálnej farby a tvaru.

O značke Dr. Hauschka

Kozmetiku Dr. Hauschka založil v roku 1967 Rudolf Hauschka, ktorý svoje poznatky z homeopatie zúročil pri vývoji kozmetických prípravkov. Výrobky Dr. Hauschka obsahujú výťažky z bylín pestovaných v takzvaných biodynamických záhradách. Všetky rastliny sú spracovávané ručne a maximálne šetrne. Veľký doraz je tiež kladený na to, aby boli esencie dlho zachovateľné aj bez pridania alkoholu.

Prípravky Dr. Hauschka majú certifikát BDIH. To znamená, že nie sú testované na zvieratách, neobsahujú žiadne ropné látky, syntetické farbivá či vône. Okrem homeopatík a produktov Dr. Hauschka v súčasnej dobe ponúka prípravky ústnej hygieny. Výrobky Dr. Hauschka tiež stimulujú niektoré procesy prebiehajúce v pleti a rešpektujú jej prirodzený rytmus.

Značka Dr. Hauschka zaujme všetkých, ktorí majú blízko k antropozofickej medicíne, zháňajú kvalitnú prírodnú kozmetiku za rozumné ceny a chcú vyskúšať účinky produktov biodynamického poľnohospodárstva.

Recenzie Dr. Hauschka Decorative