Ducray Kertyol P.S.O. koncentrovaná starostlivosť pre lokálne ošetrenie

Ducray Kertyol P.S.O. koncentrovaná starostlivosť pre lokálne ošetrenie
Ducray Kertyol P.S.O. koncentrovaná starostlivosť pre lokálne ošetrenie
100 ml
12,09

12,09 / 100 ml, vr. DPH
Kód: DUR02167 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
utorok 22. 6. 2021
Osobný odber
už zajtra pondelok 21. 6. 2021

Popis Ducray Kertyol P.S.O.
Vlastnosti

Nedovoľte podráždenej a šupinatej pokožke, aby vám naďalej znepríjemňovala život. Využite silu mikronizovanej síry, ktorú obsahuje koncentrovaná starostlivosť na lokálne ošetrenie Ducray Kertyol P.S.O. Pomáha bojovať proti šupinateniu a lúpaniu kože kdekoľvek po tele vrátane vlasovej pokožky. Zmierňuje tiež podráždenie pokožky prejavujúce sa začervenaním a je mimoriadne účinná aj na lupiny v povlakoch.

Vlastnosti:

 • pôsobí proti šupinateniu pokožky
 • viditeľne redukuje šúpanie pokožky
 • zmierňuje začervenanie a podráždenie
 • je vhodná na lakte, kolená aj vlasovú pokožku
 • možno použiť pri výskyte lupín v povlakoch
 • vďaka aplikátoru sa ľahko nanáša

Výsledky klinickej štúdie:
→ používalo 32 osôb so šupinatou pokožkou počas 28 dní

 • 94 % pocítilo, že starostlivosť pomáha znižovať vrstvu povlakov
 • 100 % uviedlo, že má príjemnú konzistenciu
 • 100 % potvrdilo, že sa ľahko aplikuje

Zloženie:

 • mikronizovaná síra
 • kyselina salicylová
 • kertyol
 • glycerín

Ako aplikovať:
Používajte ráno a večer počas 4 týždňov. Naneste na problematické partie pokožky, nechajte pôsobiť 20 minút a v prípade potreby opláchnite. Do vlasovej pokožky aplikujte večer pred spaním počas 2 týždňov a nechávajte pôsobiť celú noc. Ráno si vlasy vždy starostlivo umyte pomocou rebalančného šampónu Ducray Elution.

Vlastnosti

Typ vlasov
všetky typy vlasov
Typ pokožky
suchá, zrohovatená
Účinok
proti lupinám, upokojenie
Typ pokožky hlavy
lupiny, suchá pokožka hlavy

O značke Ducray

Kozmetika Ducray | Časom preverená značka, založená synom dermatológa Albertom Ducray v 30. rokoch 20. storočia. V čase, keď sa zložito rozpúšťalo tuhé mydlo pred umývaním vlasov, ich matný vzhľad a to, že sa zle rozčesávali, trápilo hlavne ženy. Preto uvedenie tekutého šampónu na okamžité použitie s indikáciou pre určitý typ vlasov bolo bez zveličenia zjavením a čoskoro si našlo množstvo zákazníkov.¨

Ducray je francúzska dermatokozmetická značka, ktorá má svoje stále miesto v ponuke lekární. Poskytuje pomoc na takmer všetky problémy a ťažkosti s vlasovou pokožkou a vlasmi vrátane vypadávania vlasov u mužov a žien po pôrode, operácii či v období prechodu. Významným segmentom sú šampóny proti lupinám, mastným alebo suchým vlasom.

Značka Ducray po určitom čase rozšírila svoju ponuku aj o produkty starostlivosti o mladú problematickú pleť v produktovom rade Keracnyl. A od roku 1985 sa starajú o extrémne suchú a dehydratovanú pleť krémy, mlieka, gély, a i. pod označením Ictyane. Je známa svojimi príjemnými a vláčnymi textúrami s ľahkou kvetinovou vôňou, ktorá je označovaná za kultovú. K dispozícii sú prípravky starostlivosti o tvár a telo i neparfumované pre citlivú pokožku. Citlivá pleť mužov reagujúca podráždením pri holení nájde úľavu a dopraje si maximálnu starostlivosť najnovšími prírastkami v rodine produktov Ducray určenej len mužom.

V prípade, že máte problémy s hyperpigmentáciou (pigmentové škvrny), sú práve vám určené produkty Melascreen. Účinná prevencia recidívy je možná vďaka maximálnej slnečnej ochrane SPF 50+ v kombinácii s molekulami slúžiacimi na zablokovanie nadmernej tvorby pigmentu.

Veľmi blízka spolupráca Výskumného centra Pierre Fabre pre dermatologický a kozmetický výskum s odborníkmi z radov dermatológov a lekárnikov reflektuje tak aktuálne požiadavky starostlivosti, ako aj prísne kritériá pri výbere účinných látok a tvorby textúr finálnych produktov. Charakteristické pre všetky produkty sú vysoký štandard, maximálna účinnosť, konštantná kvalita. Používateľmi sú veľmi obľúbené a ľahko aplikovateľné. Značka Ducray je dostupná zákazníkom vo viac ako 60 krajinách sveta. Vyskúšajte ju aj vy na vlastnej koži a presvedčte sa, prečo je taká obľúbená.  

Recenzie Ducray Kertyol P.S.O.