Ducray Kertyol P.S.O.umývací gél na telo a pokožku hlavy s prejavmi lupienky

Ducray Kertyol P.S.O. umývací gél na telo a pokožku hlavy s prejavmi lupienky
Ducray Kertyol P.S.O. umývací gél na telo a pokožku hlavy s prejavmi lupienky
400 ml

Kód: DUR02170 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti produktu

Radi Vás budeme informovať e-mailom, až produkt naskladníme. Samozrejme, je len na vás, či ponuku využijete.

Odoslaním súhlasíte so spracovaním e-mailu spoločnosťou Notino s.r.o. s cieľom informovania o dostupnosti konkrétneho produktu. Máte právo svoj súhlas kedykoľvek odvolať. Viac informácií v zásadách spracovania osobných údajov.

Popis produktu Ducray Kertyol P.S.O.
Vlastnosti

Pokožka náchylná na psoriázu potrebuje optimálnu starostlivosť aj počas každodennej čistiacej rutiny. Umývací gél Ducray Kertyol P.S.O. je preto špeciálne vyvinutý pre starostlivosť o telo a pokožku hlavy s prejavmi lupienky. Vysušeným miestam poskytne potrebnú dávku hydratácie a pomáha upokojiť svrbenie.

Inovatívne zloženie je obohatené o látku Vederine™, ktorá uľahčuje oddeľovanie suchých kožných povlakov. Ďalej obsahuje celastrol, čo je inovatívna aktívna látka z laboratórií Pierre Fabre Biotechnology, ktorá sa vyrába prírodným biotechnologickým procesom s využitím kultúry rastlinných buniek. Táto zložka významne redukuje podráždenie pokožky a dlhodobo prispieva k zlepšeniu jej stavu.

Vlastnosti:

 • intenzívne hydratuje a vyživuje suchú pokožku
 • ošetruje pokožku s prejavmi lupienky
 • zmierňuje napätie pokožky a chráni ju pred podráždením
 • prispieva k zmierneniu svrbenia pokožky
 • ľahko sa oplachuje
 • má príjemnú parfumáciu
 • dermatologicky testované

Zloženie:

 • 100 % celastrol – prírodná aktívna látka, ktorá upokojuje pokožku a pôsobí priamo na keratinocyty. Zároveň špecificky pôsobí na dráhu Th17 (IL-17), ktorá významne súvisí so psoriázou.
 • zložka Vederine™ – uľahčuje oddeľovanie suchých povlakov od zvyšku pokožky
 • glycerín – vyživuje, podporuje obnovu ochranného hydrolipidického filmu pokožky

Výsledky testovania:
→ 3 týždne používalo 31 osôb s miernou až stredne ťažkou psoriázou, a to 1 – 2× denne

 • 100 % osôb zaznamenalo pocit komfortu a upokojenie pokožky ihneď po použití

Ako aplikovať:
Naneste pri sprchovaní či kúpeli na pokožku celého tela a potom opláchnite teplou vodou. Môžete používať tak často ako treba. Zamedzte kontaktu s očami.

Vlastnosti

Typ pokožky
atopická a ekzematická

O značke Ducray

Kozmetika Ducray | Časom preverená značka, založená synom dermatológa Albertom Ducray v 30. rokoch 20. storočia. V čase, keď sa zložito rozpúšťalo tuhé mydlo pred umývaním vlasov, ich matný vzhľad a to, že sa zle rozčesávali, trápilo hlavne ženy. Preto uvedenie tekutého šampónu na okamžité použitie s indikáciou pre určitý typ vlasov bolo bez zveličenia zjavením a čoskoro si našlo množstvo zákazníkov.¨

Ducray je francúzska dermatokozmetická značka, ktorá má svoje stále miesto v ponuke lekární. Poskytuje pomoc na takmer všetky problémy a ťažkosti s vlasovou pokožkou a vlasmi vrátane vypadávania vlasov u mužov a žien po pôrode, operácii či v období prechodu. Významným segmentom sú šampóny proti lupinám, mastným alebo suchým vlasom.

Značka Ducray po určitom čase rozšírila svoju ponuku aj o produkty starostlivosti o mladú problematickú pleť v produktovom rade Keracnyl. A od roku 1985 sa starajú o extrémne suchú a dehydratovanú pleť krémy, mlieka, gély, a i. pod označením Ictyane. Je známa svojimi príjemnými a vláčnymi textúrami s ľahkou kvetinovou vôňou, ktorá je označovaná za kultovú. K dispozícii sú prípravky starostlivosti o tvár a telo i neparfumované pre citlivú pokožku. Citlivá pleť mužov reagujúca podráždením pri holení nájde úľavu a dopraje si maximálnu starostlivosť najnovšími prírastkami v rodine produktov Ducray určenej len mužom.

V prípade, že máte problémy s hyperpigmentáciou (pigmentové škvrny), sú práve vám určené produkty Melascreen. Účinná prevencia recidívy je možná vďaka maximálnej slnečnej ochrane SPF 50+ v kombinácii s molekulami slúžiacimi na zablokovanie nadmernej tvorby pigmentu.

Veľmi blízka spolupráca Výskumného centra Pierre Fabre pre dermatologický a kozmetický výskum s odborníkmi z radov dermatológov a lekárnikov reflektuje tak aktuálne požiadavky starostlivosti, ako aj prísne kritériá pri výbere účinných látok a tvorby textúr finálnych produktov. Charakteristické pre všetky produkty sú vysoký štandard, maximálna účinnosť, konštantná kvalita. Používateľmi sú veľmi obľúbené a ľahko aplikovateľné. Značka Ducray je dostupná zákazníkom vo viac ako 60 krajinách sveta. Vyskúšajte ju aj vy na vlastnej koži a presvedčte sa, prečo je taká obľúbená.  

Recenzie Ducray Kertyol P.S.O.