E style Magnetic Palette

paletka očných tieňov

E style Magnetic Palette paletka očných tieňov
Výpredaj
odtieň 01 Your Dream 6 x 6 g
15,72

Kód: EYT0097 | Viac než 20 ks na sklade

Paleta obsahuje: 35 Celebrating White + 29 Sweet Praline + 28 Antic Brown + 26 Eis Frappe + 32 Peach Smoothie + 12 Cocoa  

ks
Zásielkovňa
už zajtra streda 22. 5. 2019
Osobný odber
už zajtra streda 22. 5. 2019
E style Magnetic Palette
odtieň 01 Your Dream 6 x 6 g | 15,72

Popis kozmetiky E style Magnetic Palette

Paletka na líčenie očí E style Magnetic Palette vám otvorí možnosti vytvárania tých najúžasnejších variácií očného make-upu.

Vlastnosti:

  • umožňuje veľmi rozmanité líčenie
  • má dlhotrvajúcu výdrž
  • na denné aj večerné líčenie
  • sýte pigmenty

Použitie:
Nanášajte tiene na očné viečka štetčekom, penovým aplikátorom alebo bruškami prstov.

O značke E style

Česká firma Chris cosmetics pôsobí na trhu od roku 1992. Zaoberá sa výrobou, kompletizáciou, distribúciou a predajom dekoratívnej kozmetiky. Nový rad dekoratívnej kozmetiky E style bol uvedený na trh v roku 2014. Predstavuje spojenie krásy a elegancie s prvotriednou kvalitou a cenovou dostupnosťou. Je určený pre ženy všetkých vekových skupín, ktorých prirodzenú krásu zvýrazňuje.
Firma sa zamerala predovšetkým na starostlivý výber jednotlivých komponentov, ktoré zaručujú vysokú kvalitu. Všetky produkty E style sú podrobované laboratórnemu testovaniu a prísnym kontrolám v súlade s európskymi normami a legislatívou EÚ. Produkcia plne rešpektuje životné prostredie, testy nie sú vykonávané na zvieratách a výrobky neobsahujú zložky živočíšneho pôvodu.
Spoločnosť Chris cosmetics je zapojená do systému EKO KOM. Vyskúšajte kvalitné líčenie z radu E style a buďte krásna každý deň!