Ecodenta Green Sensitivity Relief

ústna voda pre citlivé zuby

Ecodenta Green Sensitivity Relief ústna voda pre citlivé zuby
Ecodenta Green Sensitivity Relief ústna voda pre citlivé zuby
480 ml

Kód: ECD0018 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Produkt môže mať odlišné balenie než to, ktoré je na obrázku.

Ecodenta Green Sensitivity Relief
480 ml

Popis produktu Ecodenta Green Sensitivity Relief

Ústna voda Ecodenta Green Sensitivity Relief vám nielen osvieži dych, ale zároveň bojuje proti zubnému povlaku a pomáha udržať ďasná aj zuby zdravé.

Vlastnosti:

  • znižuje citlivosť zubov
  • udržuje zdravé ďasná
  • ničí baktérie
  • zaisťuje svieži dych

Použitie:
Po vyčistení zubov vyplachujte ústa ústnou vodou v čase stanovenom na obale a potom vypľujte.

O značke Ecodenta

Zubné pasty ponúkané pod značkou Ecodenta sú výsledkom prepojenia modernej vedy a prírody. Sú vyrobené z prírodných látok, ktoré sú zdraviu prospešné a neškodia životnému prostrediu. Pasty neobsahujú penivé ani abrazívne zložky, peroxid, SLS alebo parabény.
Prípravky Ecodenta boli vytvorené v spolupráci s Litovskou univerzitou lekárskych vied a sú testované zubnými lekármi. Jednotlivé výrobky sú vždy obohatené o účinné látky z vybraných rastlín, ktoré rýchlo a veľmi šetrne pomáhajú eliminovať problémy so zubami alebo ďasnami. Nechýba v nich ani prírodný zdroj vápnika kalident, ktorý zaceľuje prasklinky a poškodený povrch zubov, predchádza vzniku zubného kazu a má prirodzené dezinfekčné účinky.
Pasty obsahujú tiež aktívnu látku teavigo, ktorá sa nachádza v zelenom čaji a jej účinky sú vedecky dokázané. Táto látka má antibakteriálny účinok, chráni zuby pred zubným kameňom a zanecháva v ústach dlhodobý pocit sviežosti. Chráňte svoj chrup pravidelným čistením a kvalitnou zubnou pastou!