Ecodenta Green Wild Strawberry Flavouredzubná pasta pre deti bez fluóru

1×
Ecodenta Green Wild Strawberry Flavoured zubná pasta pre deti bez fluóru
Ecodenta Green Wild Strawberry Flavoured zubná pasta pre deti bez fluóru
75 ml
3,00

Kód: ECD0005 | Na sklade

Produkt môže mať odlišné balenie než to, ktoré je na obrázku.

1
Kuriérom GLS
už zajtra štvrtok 24. 9. 2020
Osobný odber
už dnes

Popis produktu Ecodenta Green Wild Strawberry Flavoured

Zubná pasta Ecodenta Green Wild Strawberry Flavoured dokonale čistí detské zuby a udržuje ich biele a zdravé.

Vlastnosti:

  • posilňuje zubnú sklovinu
  • účinne zuby chráni
  • zabraňuje vzniku zubných kazov

Zloženie:

  • bez fluoridu

Použitie:
Pastu naneste na zubnú kefku a čistite zuby jemnými krúživými pohybmi. Je vhodné používať pastu aspoň 2× denne, ráno a večer alebo aj po každom jedle. Po použití pasty ústa dôkladne vypláchnite.

O značke Ecodenta

p>Zubné pasty ponúkané pod značkou Ecodenta sú výsledkom prepojenia modernej vedy a prírody. Sú vyrobené z prírodných látok, ktoré sú zdraviu prospešné a neškodia životnému prostrediu. Pasty neobsahujú penivé ani abrazívne zložky, peroxid, SLS alebo parabény.
Prípravky Ecodenta boli vytvorené v spolupráci s Litovskou univerzitou lekárskych vied a sú testované zubnými lekármi. Jednotlivé výrobky sú vždy obohatené o účinné látky z vybraných rastlín, ktoré rýchlo a veľmi šetrne pomáhajú eliminovať problémy so zubami alebo ďasnami. Nechýba v nich ani prírodný zdroj vápnika kalident, ktorý zaceľuje prasklinky a poškodený povrch zubov, predchádza vzniku zubného kazu a má prirodzené dezinfekčné účinky.
Pasty obsahujú tiež aktívnu látku teavigo, ktorá sa nachádza v zelenom čaji a jej účinky sú vedecky dokázané. Táto látka má antibakteriálny účinok, chráni zuby pred zubným kameňom a zanecháva v ústach dlhodobý pocit sviežosti. Chráňte svoj chrup pravidelným čistením a kvalitnou zubnou pastou!  

Recenzie Ecodenta Green Wild Strawberry Flavoured