Edwin Jagger Best Badger Light Horn

štetec na holenie

Edwin Jagger Best Badger Light Horn štetec na holenie
veľkosť Medium
41,00

Kód: EDW00376 | Viac než 5 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
streda 22. 5. 2019
Osobný odber
streda 22. 5. 2019
Edwin Jagger Best Badger Light Horn
veľkosť Medium | 41,00

Popis kozmetiky Edwin Jagger Best Badger Light Horn

Ručne vyrábaná štetka na holenie Edwin Jagger Best Badger Light Horn sa stane nevyhnutnou súčasťou vašej výbavy na holenie a dodá tomuto ošetrujúcemu rituálu dotyk luxusu.

Vlastnosti:

  • pomáha vytvárať bohatú penu zaisťujúcu hladké oholenie
  • ideálna pomôcka na oholenie tradičnou metódou
  • vhodná pre mužov s hrubšími chĺpkami

Materiál:

  • vyrobená zo štetín z jazvečej srsti
  • dizajnová rukoväť v imitácii rohoviny

Ako aplikovať:
Štetku namočte do horúcej vody a krúživými pohybmi napeňte mydlo či iný prípravok na holenie. Potom naneste vzniknutú penu pomocou štetky rovnomerne na tvár. Po použití štetku dôkladne prepláchnite horúcou vodou a nechajte vyschnúť v zavesenej polohe.

O značke Edwin Jagger

Britská značka Edwin Jagger patrí medzi najlepších svetových výrobcov doplnkov pre mokré holenie. Spoločnosť vznikla roku 1988 v Sheffielde ako malá rodinná firma, z ktorej sa postupom času stal globálny líder v oblasti pánskeho holenia. Za každým novým výrobkom stojí sám zakladateľ značky Neil Jagger, ktorý svoje produkty precízne navrhuje do posledného detailu.

Značka Edwin Jagger v sebe kombinuje tradičný anglický štýl s modernými technológiami a je tiež prvou britskou výrobnou spoločnosťou, ktorá do svojich holiacich strojčekov začlenila špeciálne systémy čepieľok. Holiace strojčeky Edwin Jagger sa vyznačujú kvalitnými materiálmi, vysokou funkčnosťou, efektivitou a pohodlným používaním.