Edwin Jagger Silver Tip Ebony

štetec na holenie

Edwin Jagger Silver Tip Ebony štetec na holenie
Edwin Jagger Silver Tip Ebony štetec na holenie
Edwin Jagger Silver Tip Ebony štetec na holenie
veľkosť Large
41,00

Kód: EDW00377 | Viac než 5 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
už zajtra štvrtok 24. 1. 2019
Osobný odber
už zajtra štvrtok 24. 1. 2019
Edwin Jagger Silver Tip Ebony
veľkosť Large | 41,00

Popis kozmetiky Edwin Jagger Silver Tip Ebony

Štetka na holenie Edwin Jagger Silver Tip Ebony je ručne vyrobená zo striebornej jazvečej srsti. Pomôže vám vytvoriť bohatú penu a zaistí tak naozaj komfortné oholenie tváre.

Vlastnosti:

  • predstavuje nevyhnutnú súčasť výbavy na tradičné holenie
  • s prípravkom na holenie vytvára bohatú penu
  • pohodlne sa drží v ruke

Materiál:

  • štetiny vyrobené z jazvečej srsti
  • rukoväť v imitácii čierneho ebenu

Ako používať:
Štetku namočte do horúcej vody a krúživými pohybmi napeňte mydlo či iný prípravok na holenie. Potom naneste vzniknutú penu pomocou štetky rovnomerne na tvár. Po použití štetku dôkladne prepláchnite horúcou vodou a nechajte vyschnúť v zavesenej polohe.

O značke Edwin Jagger

Britská značka Edwin Jagger patrí medzi najlepších svetových výrobcov doplnkov pre mokré holenie. Spoločnosť vznikla roku 1988 v Sheffielde ako malá rodinná firma, z ktorej sa postupom času stal globálny líder v oblasti pánskeho holenia. Za každým novým výrobkom stojí sám zakladateľ značky Neil Jagger, ktorý svoje produkty precízne navrhuje do posledného detailu.

Značka Edwin Jagger v sebe kombinuje tradičný anglický štýl s modernými technológiami a je tiež prvou britskou výrobnou spoločnosťou, ktorá do svojich holiacich strojčekov začlenila špeciálne systémy čepieľok. Holiace strojčeky Edwin Jagger sa vyznačujú kvalitnými materiálmi, vysokou funkčnosťou, efektivitou a pohodlným používaním.